Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Borderlands 2 - poradnik do gry

Borderlands 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Misje poboczne - Statuesque | Borderlands 2 Borderlands 2 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Borderlands 2 znajduje się szczegółowy opis przejścia pobocznej misji Statuesque. Quest ten możesz rozpocząć w trakcie pierwszej wizyty w lokacji Opportunity.

1) Tablica z zadaniami - Misje poboczne - Statuesque | Borderlands 2 - Borderlands 2 - poradnik do gry

Opportunity

1) Tablica z zadaniami

2) Pomnik nr 1

3) Overseer

4) Pomnik nr 2

5) Pomnik nr 3

6) Pomnik nr 4

Po przyjęciu zadania [1], udaj się do pierwszego pomnika [2] i strzel do niego - Misje poboczne - Statuesque | Borderlands 2 - Borderlands 2 - poradnik do gry

Po przyjęciu zadania [1], udaj się do pierwszego pomnika [2] i strzel do niego. Po oddaniu kilku strzałów, Claptrap zasugeruje użycie Overseera.

Robota odnajdziesz w hangarze [3] - Misje poboczne - Statuesque | Borderlands 2 - Borderlands 2 - poradnik do gry

Robota odnajdziesz w hangarze [3]. Podejdź do niego i aktywuj go przyciskiem po jego prawej stronie. Zacznij podążać za nim, broniąc go przed atakami Robotów i Żołnierzy Hyperionu, w tym Badass Constructor.

Kiedy wrócisz do pierwszego pomnika [2] i Overseer zacznie go niszczyć, ponownie zostaniesz zaatakowany przez dużą grupę przeciwników - Misje poboczne - Statuesque | Borderlands 2 - Borderlands 2 - poradnik do gry

Kiedy wrócisz do pierwszego pomnika [2] i Overseer zacznie go niszczyć, ponownie zostaniesz zaatakowany przez dużą grupę przeciwników. Kiedy wyeliminujesz wszystkich wrogów, Overseer zacznie przemieszczać się do następnego pomnika [4]. Po dotarciu na miejsce, wszystko zacznie się od początku, jednak na samym końcu zostaniesz zaatakowany przez Construcotra.

Przy następnym pomniku [5], spodziewaj się jeszcze większej ilości przeciwników, w tym Super Badass Loader - Misje poboczne - Statuesque | Borderlands 2 - Borderlands 2 - poradnik do gry

Przy następnym pomniku [5], spodziewaj się jeszcze większej ilości przeciwników, w tym Super Badass Loader. Przy ostatniej rzeźbie [6], ponownie zmierzysz się z Constructorem. Jeżeli uda Ci się wybronić Overseera i zniszczyć wszystkie Roboty, podejdź do niego i ponownie naciśnij przycisk na jego boku. Odczekaj chwilę na eksplozję robota. Teraz możesz wrócić do Claptrapa w Sanctuary, by zakończyć zadanie. Dodatkowe punkty doświadczenia otrzymasz, jeżeli Overseer po zniszczeniu wszystkich pomników, będzie miał ponad 50% punktów życia.