Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Borderlands 2 - poradnik do gry

Borderlands 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Podróżowanie po świecie gry | Porady ogólne do Borderlands 2 Borderlands 2 poradnik, solucja

Ta strona poradnika do Borderlands 2 omawia na jakich zasadach odbywa się podróżowanie pomiędzy głównymi lokacjami świata gry. Wyjaśniamy również jak korzystać z szybkiej podróży (Fast Travel).

Po całej mapie, rozmieszczone są urządzenia do szybkiej podróży (Fast Travel) - Podróżowanie po świecie gry | Porady ogólne do Borderlands 2 - Borderlands 2 - poradnik do gry

Po całej mapie, rozmieszczone są urządzenia do szybkiej podróży (Fast Travel). Po aktywowaniu jednego, będziesz mógł przemieszczać się pomiędzy wszystkimi uruchomionymi urządzeniami. Na mapie oznaczone są symbolem monitora.

Kolejną opcją przemieszczania się, są pojazdy - Podróżowanie po świecie gry | Porady ogólne do Borderlands 2 - Borderlands 2 - poradnik do gry

Kolejną opcją przemieszczania się, są pojazdy. Po odnalezieniu stacji Catch-a-Ride (pierwsze urządzenie tego typu spotkasz podczas misji Road to the Sanctuary), możesz zasiąść za kierownicą wybranego pojazdu. Każde auto oferuje opcję Boost (domyślnie F), która znacznie zwiększa prędkość oraz przydaje się do pokonywania skoczni. W grze Catch-a-Ride oznaczone jest symbolem kierownicy.