Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Borderlands 2 - poradnik do gry

Borderlands 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Ulepszenia | Porady ogólne do Borderlands 2 Borderlands 2 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Borderlands 2 znajdziesz informacje na temat pozyskiwania ulepszeń, które pozwalają na przenoszenie większych ilości amunicji do broni.

Kiedy dotrzesz do miasta Sanctuary, u Crazy Earla (kwadrat na mapie), będziesz mógł kupować ulepszenia do ilości noszonej amunicji do poszczególnych rodzajów broni, granatów, pojemności plecaka oraz sejfu/skarbca - Ulepszenia | Porady ogólne do Borderlands 2 - Borderlands 2 - poradnik do gry

Kiedy dotrzesz do miasta Sanctuary, u Crazy Earla (kwadrat na mapie), będziesz mógł kupować ulepszenia do ilości noszonej amunicji do poszczególnych rodzajów broni, granatów, pojemności plecaka oraz sejfu/skarbca. Każde kolejne usprawnienie tego samego typu, jest coraz droższe. Możliwość powiększania pojemności jest jednak ograniczona.

Walutą za wszystkie ulepszenia jest Eridium - Ulepszenia | Porady ogólne do Borderlands 2 - Borderlands 2 - poradnik do gry

Walutą za wszystkie ulepszenia jest Eridium. Możesz znaleźć je absolutnie wszędzie, szafkach, rozbijając lód, zabijając przeciwników lub wykonując zadania. Warto więc przeszukiwać każdy zakątek mapy.

Ukończenie wybranych misji (np - Ulepszenia | Porady ogólne do Borderlands 2 - Borderlands 2 - poradnik do gry

Ukończenie wybranych misji (np. misja Plan B) odblokowuje kolejne miejsca na broń, którą możesz wyekwipować swoją postać. Maksymalnie, będą to cztery sztuki.