Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Borderlands 2 - poradnik do gry

Borderlands 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

You Are Cordially Invited: RSVP | Misje poboczne - Tundra Express Borderlands 2 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Borderlands 2 znajduje się szczegółowy opis przejścia pobocznej misji You Are Cordially Invited: RSVP. Quest ten możesz rozpocząć w lokacji Tundra Express po ukończeniu pobocznego zadania You Are Cordially Invited: Party Prep.

1) Tina - You Are Cordially Invited: RSVP | Misje poboczne - Tundra Express - Borderlands 2 - poradnik do gry

Tundra Express

1) Tina

2) Obóz Bandytów/Flesh-Stick

Po rozmowie z Tiną [1], udaj się do obozu Bandytów [2] - You Are Cordially Invited: RSVP | Misje poboczne - Tundra Express - Borderlands 2 - poradnik do gry

Po rozmowie z Tiną [1], udaj się do obozu Bandytów [2]. Oczyść teren z przeciwników, by pojawił się poszukiwany Flesh-Stick. Nie możesz go zabić, w przeciwnym wypadku misja zakończy się niepowodzeniem. Kiedy Flesh-Stick wyjdzie ze swojej kryjówki, strzel obok niego kilka razy, by zaczął Cię gonić. Uciekaj w stronę kryjówki Tiny [1]. Jeżeli w trakcie pościgu zatrzyma się z jakiegoś powodu, ponownie strzel kilka razy w ziemie obok niego. Jeżeli posiadasz słabą broń, możesz strzelać bezpośrednio w niego.

Kiedy dotrzesz do jaskini, Flesh-Stick zostanie załapany w pułapkę - You Are Cordially Invited: RSVP | Misje poboczne - Tundra Express - Borderlands 2 - poradnik do gry

Kiedy dotrzesz do jaskini, Flesh-Stick zostanie załapany w pułapkę. Wróć do Tiny, by zakończyć tą część zadania i wybrać jedną z nagród.