Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Dark Souls - poradnik do gry

Dark Souls - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Gravelord Nito | Jak zabić bossa w Dark Souls poradnik Dark Souls

Gravelord Nito

Opis

Nito to wyjątkowo powolny nekromanta odziany w długą szatę i uzbrojony w miecz. Przeciwnik wygląda zaiste groźnie i w walce przyzywa mniejsze szkielety. Na jego arenie urzędują też większe wersje kościstych wojowników. A jednak bitwa może pójść całkiem gładko, o ile odpowiednio się przygotujemy.

Nito dysponuje kilkoma atakami i technikami - Gravelord Nito | Jak zabić bossa w Dark Souls - Dark Souls - poradnik do gry

Ataki i słabości

Nito dysponuje kilkoma atakami i technikami:

1) Przywołanie szkieletów - Nito przyzywa mniejsze szkielety, które skutecznie przeszkadzają w walce. Zabijamy je w pierwszej kolejności - najlepiej bronią Divine.

2) Wymachy mieczem - solidne ciosy, które jednak rzadko kiedy trafiają. Boss jest tak wolny, że z łatwością można trzymać się za nim.

3) Atak obszarowy - Nito kuli się emanuje białą energią. Po chwili wybucha nią i rani wszystkich dokoła (włącznie ze swoimi szkieletami). Przed tym atakiem można uciec na odpowiednią odległość - musimy jednak uważać, aby nie wpaść przypadkiem na grupę szkieletów czających się w różnych zakamarkach lokacji.

4) Kolce - kiedy Nito krzyczy, możemy spodziewać się kolca spod ziemi. Można przed nim uskoczyć, ale wymaga to wprawy.

Porady

1) Zostać w miejscu - w tej walce nie warto wybiegać do wroga, gdyż na jego arenie czai się kilka dużych szkieletów. Po wejściu czekamy więc aż Nito podejdzie do nas.

2) Pozbądź się obstawy - kiedy wybijemy mniejsze szkielety, przyzywane przez Nito, walka stanie się łatwa.

3) Boska broń - mając przy sobie dowolną broń Divine upewnimy się, że zabite szkielety przestaną powracać - w sumie trzeba będzie zabić ich kilkanaście.

4) Leczenie - przygotuj sporo leczenia, bo część obrażeń trzeba będzie wsiąknąć.

Taktyka

W tej walce potrzebujemy odpowiednio dużo leczenia, broń Divine i inną broń na Nito (najlepiej zadającą obrażenia od ognia). Postępujemy w następujący sposób:

1 - Gravelord Nito | Jak zabić bossa w Dark Souls - Dark Souls - poradnik do gry
Po wejściu na arenę - CZEKAMY - Gravelord Nito | Jak zabić bossa w Dark Souls - Dark Souls - poradnik do gry

Po wejściu na arenę - CZEKAMY. Staramy się ominąć ataki kolcami spod ziemi. [1] Podbiegną szkielety przyzwane przez Nito, eliminujemy je bronią Divine (jeśli nie mamy takiej, musimy liczyć się z tym, że szkielety będą powracać nieustannie). [2]

W pewnym momencie pojawi się sam Nito. Czekamy aż podejdzie.

2 - Gravelord Nito | Jak zabić bossa w Dark Souls - Dark Souls - poradnik do gry
3 - Gravelord Nito | Jak zabić bossa w Dark Souls - Dark Souls - poradnik do gry
Mając Nito na wyciągnięcie ręki, krążymy wokół niego i uderzamy ile się da - Gravelord Nito | Jak zabić bossa w Dark Souls - Dark Souls - poradnik do gry

Mając Nito na wyciągnięcie ręki, krążymy wokół niego i uderzamy ile się da. [1] Eliminujemy też przyzywane przez niego szkielety, gdyż to one stanowią prawdziwe zagrożenie w tej walce. [2]

Powtarzamy czynność do skutku. Mając odpowiednio dużo butelek leczenia i mocną zbroję, nie musimy nawet odbiegać podczas ataków obszarowych Nito.

4 - Gravelord Nito | Jak zabić bossa w Dark Souls - Dark Souls - poradnik do gry