Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Dark Souls - poradnik do gry

Dark Souls - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Crossbreed Priscilla | Jak zabić bossa w Dark Souls poradnik Dark Souls

Crossbreed Priscilla

Opis

Opcjonalna przeciwniczka, którą znajdziemy na końcu specjalnej lokacji Painted World of Ariamis. Kobieta o pochodzeniu smoczym dzierży gigantyczną kosę i potrafi stawać się niewidzialna. Co ciekawe, nie musimy z nią walczyć - wystarczy przejść obok i nie atakować.

Crossbreed Priscilla wydaje się być wrażliwa na ogień - Crossbreed Priscilla | Jak zabić bossa w Dark Souls - Dark Souls - poradnik do gry

Ataki i słabości

Crossbreed Priscilla wydaje się być wrażliwa na ogień. Niektóre ataki i czary sprawiają też, że staje się ona z powrotem widzialna (np. różne wariacje Fireball, Poison Mist). To nie zawsze jednak działa.

Porady

1) Odetnij ogon - rozpocznij walkę od odcięcia ogona bestii. Dostaniemy z niego Priscilla's Dagger.

2) Walcz na śniegu - pozostając w puchu będziesz mógł śledzić ruchy niewidzialnej Priscilli! Uważnie wypatruj śladów stóp na śniegu.

3) Uderzaj i odskakuj - najprostszą techniką jest doskakiwać w miejsce, gdzie zmierzają ślady stóp na śniegu, uderzać raz lub dwa i odskakiwać. Unosząc tarczę mamy dodatkowo szanse na to, że odbijemy ciosy Priscilli.

Taktyka

Walka z Priscillą jest dość łatwa - o ile w ogóle zdecydujemy się walczyć, bo kobietę można zostawić w spokoju.

Na początku walki możemy spróbować zdobyć specjalny sztylet - trzeba odciąć ogon Priscilli.

Po naszych atakach przeciwniczka stanie się niewidzialna - Crossbreed Priscilla | Jak zabić bossa w Dark Souls - Dark Souls - poradnik do gry

Po naszych atakach przeciwniczka stanie się niewidzialna.

Spokojnie - jest sposób na to, aby ją wypatrzeć: śledzimy ślady stóp pojawiające się na śniegu - Crossbreed Priscilla | Jak zabić bossa w Dark Souls - Dark Souls - poradnik do gry

Spokojnie - jest sposób na to, aby ją wypatrzeć: śledzimy ślady stóp pojawiające się na śniegu. Doskakujemy w miejsce, gdzie zmierza Priscilla, atakujemy raz i odskakujemy. Powtarzamy do skutku. Będziemy wiedzieli gdy trafimy - słychać wtedy charakterystyczny odgłos uderzenia.

Gdy Priscilla jest niewidoczna, nie widać też jej paska życia. Trafione ciosy zabiorą jej jednak energię życiową.

Po zadaniu kilku ciosów jest szansa na to, że Priscilla znowu stanie się widzialna - to oczywiście ułatwi dalsze zadanie - Crossbreed Priscilla | Jak zabić bossa w Dark Souls - Dark Souls - poradnik do gry

Po zadaniu kilku ciosów jest szansa na to, że Priscilla znowu stanie się widzialna - to oczywiście ułatwi dalsze zadanie.

1 - Crossbreed Priscilla | Jak zabić bossa w Dark Souls - Dark Souls - poradnik do gry