Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Dark Souls - poradnik do gry

Dark Souls - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak dużo czasu zajmuje przejście gry Dark Souls? poradnik Dark Souls

Ta strona poradnika do Dark Souls odpowie na pytanie, jak dużo czasu potrzeba na ukończenie gry w kilku wariantach. Poruszone będą tutaj głównie: fabuła, misje dodatkowe, trofea wraz z ukończeniem gry w 100% oraz tryb multiplayer.

  1. Dark Souls to gra typu souls-like. Produkcje tego typu znane są ze swojego bardzo trudnego poziomu trudności, z góry narzuconego przez twórców gry. Oznacza to, że gra dla każdego gracza może potrwać długo, albo krótko, w zależności od tego jak dobrze radzi sobie z przeciwnikami i przeciwnościami losu. Jeśli mowa o samym wątku fabularnym, czyli skupieniu się na samych głównych bossach, Dark Souls można ukończyć w przeciągu 46 godzin, jeśli w miarę łatwo udaje nam się przemierzać dalsze lokacje. Nie jest jednak powiedziane, że nie można tego dokonać w czasie dłuższym, bądź krótszym.
  2. Chcąc wykonać wszystkie misje, które dostajemy od przeróżnych NPC, których poznajemy trakcie przemierzania świata gry, oraz pokonując wszystkich opcjonalnych bossów, przejście Dark Souls może zająć nawet do 60 godzin.
  3. Zebranie wszystkich ognisk, pokonanie każdego bossa, zebranie każdego pierścienia czy odkrycie każdego zakończenia, to właśnie definiuje ukończenie gry w 100%, zdobywając przy tym wszystkie trofea. Aby ukończyć Dark Souls z platynowym osiągnięciem, czas potrzebny na to wynosi nawet 100 godzin.

Do tego dochodzi tryb multiplayer, który pozwala na przemierzanie świata gry z kompanem u boku. Można również być tym "złym" graczem i zamiast tego nawiedzać innych graczy w swoich światach dla rozgrywki PVP. Dzięki temu, gra może cieszyć gracza tym, co ma do zaoferowania na o wiele więcej godzin.