Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Dark Souls - poradnik do gry

Dark Souls - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Bonus- Valley of Drakes | Opis przejścia Dark Souls poradnik Dark Souls

Bonus: Valley of Drakes

Valley of Drakes to lokacja łącząca kilka innych miejsc - Blighttown, New Londo Ruins oraz Darkroot Basin. Przejście z poszczególnych lokacji można odblokować w odpowiednich fragmentach przygody, co zostało zaznaczone w opisie przejścia gry. Tutaj sprawdźmy jednak, co ciekawego znajdziemy w krainie niebieskich gadów.

Uwaga! Tak naprawdę nie trzeba zwiedzać tej lokacji, aby ukończyć grę. Jeśli więc sprawia Ci ona problemy, zostaw ją na później.

Kiedy wejdziemy do tej lokacji po raz pierwszy, najprawdopodobniej od strony Darkroot Basin, zobaczymy przed sobą most. Pilnuje go niebieski drake. Po drugiej stronie przejścia są kolejne bestie.

Drake to potężny przeciwnik, który mocno uderza z bliska i atakuje błyskawicami - Bonus- Valley of Drakes | Opis przejścia Dark Souls - Dark Souls - poradnik do gry

Drake to potężny przeciwnik, który mocno uderza z bliska i atakuje błyskawicami. W walce z nim musimy za wszelką cenę uniknąć kontaktu z jego pociskami. Bestia pluje prądem z miejsca i od czasu do czasu wzlatuje w powietrze, aby zrobi nalot. To oznacza, że potrzebujemy sporo miejsca do manewrowania. "Smoki" zwabiamy na otwarty teren. Jako, że przeciwnicy są wymagający, można na nich użyć mocniejszych środków - np. Poison Arrow.

Na moście znajdziemy przedmioty - Brigand Armor oraz Spider Shield - Bonus- Valley of Drakes | Opis przejścia Dark Souls - Dark Souls - poradnik do gry

Na moście znajdziemy przedmioty - Brigand Armor oraz Spider Shield. Można wziąć je po zabiciu tylko drake'a przed mostem. Jeśli inne zainteresują się nami, po prostu uciekamy. Na drugą stronę mostu warto się udać tylko, gdy interesuje nas Red Tearstone Ring (zwiększający atak o 50% przy życiu poniżej 20%).

Po zebraniu przedmiotów możemy udać się ścieżką w lewo - Bonus- Valley of Drakes | Opis przejścia Dark Souls - Dark Souls - poradnik do gry

Po zebraniu przedmiotów możemy udać się ścieżką w lewo. Musimy bardzo uważać, gdyż za zakrętem czai się kolejny drake (pilnuje wejścia do małej jaskini, w której jest Humanity). Jeśli nie chcemy z nim walczyć, można wyminąć go i uciec.

Ta boczna droga prowadzi do specyficznego przeciwnika - Undead Dragon - czyli smoka siedzącego na skarpie i pilnującego przedmiotów - Bonus- Valley of Drakes | Opis przejścia Dark Souls - Dark Souls - poradnik do gry

Ta boczna droga prowadzi do specyficznego przeciwnika - Undead Dragon - czyli smoka siedzącego na skarpie i pilnującego przedmiotów. Bestia jest groźna tylko z bliska - polecamy więc zabicie jej z dystansu przy pomocy kilkudziesięciu strzał i czarów. Po zabiciu potwora możemy zebrać Astora's Straight Sword oraz Dragon Crest Shield.

1 - Bonus- Valley of Drakes | Opis przejścia Dark Souls - Dark Souls - poradnik do gry