Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Dark Souls - poradnik do gry

Dark Souls - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Najlepsze bronie, tarcze i zbroje w Dark Souls | Sprzęt poradnik Dark Souls

Najlepsze bronie, tarcze i zbroje

W Dark Souls znajdziemy multum broni i zestawów zbroi - tutaj wypiszemy te, które w znacznym stopniu ułatwiają rozgrywkę, a także miejsce, gdzie można je znaleźć - Najlepsze bronie, tarcze i zbroje w Dark Souls | Sprzęt - Dark Souls - poradnik do gry

W Dark Souls znajdziemy multum broni i zestawów zbroi - tutaj wypiszemy te, które w znacznym stopniu ułatwiają rozgrywkę, a także miejsce, gdzie można je znaleźć.

Bronie

1) Drake Sword - jeden z pierwszych potężniejszych mieczy, jaki znajdziemy. Żeby go zdobyć, trzeba strzelić kilkanaście razy w ogon wywerny, będąc pod mostem (między Undead Burg i Undead Parish). Doskonała broń na pierwszą połowę gry. Później staje się zbyt słaba.

2) Lighting Spear - przydatna broń, którą zdobędziemy w Sen's Fortress. Obrażenia od błyskawic to potęga - twórcy gry starają się jednak je nieco pogorszyć. Same włócznie mają to do siebie, że można z nich korzystać z uniesioną tarczą.

3) Zweihander - olbrzymi miecz, który można ładnie podrasować. Znajduje się na cmentarzu przed wejściem do Catacombs (na samym końcu lokacji, broni go spora grupa szkieletów).

4) Halberd - specyficzna broń gwarantująca jednak niezłe uderzenia.

5) Longbow - ulepszony wystarcza do samego końca gry.

Tarcze

Tarcze dzielą się na trzy rodzaje:

1) Small - idealne do parowania/ripostowania, słabe przy blokowaniu.

2) Standard - nadają się do parowania/ripostowania oraz blokowania.

Zostało jeszcze 65% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie