Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Dark Souls - poradnik do gry

Dark Souls - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Covenants - gdzie dołączyć? | Podstawy Dark Souls poradnik Dark Souls

Covenants - gdzie dołączyć?

Covenants to przymierza zawierane z różnymi postaciami - Covenants - gdzie dołączyć? | Podstawy Dark Souls - Dark Souls - poradnik do gry

Covenants to przymierza zawierane z różnymi postaciami. Z każdym z nich wiążą się pewne reguły, obowiązki, przywileje. W grze można wielokrotnie zmieniać przynależność do tych stowarzyszeń - to może jednak prowadzić do przykrych konsekwencji.

Way of White

Opis: Covenant, dzięki któremu będziemy mogli łatwiej połączyć się z innymi graczami, aby im pomóc.

Jak dołączyć: Porozmawiaj z Petrusem w Firelink Shrine lub z Reah w Undead Parish (po uratowaniu postaci z Tomb of Giants).

Warrior of Sunlight

Opis: Kolejne stowarzyszenie dla fanów gry w sieci. Zamienia postać gracza w światach innych osób na złotą. Będąc w tej grupie łatwiej znajdziemy białe znaki innych osób, aby przywołać je do naszego świata.

Jak dołączyć: Musimy posiadać statystykę Faith na poziomie 25. Pomaganie innym w zabijaniu bossów obniża ten wymóg o 5 za każdą udaną pomoc. Aby sprawdzić, czy spełniamy wymagania, trzeba udać się do Undead Parish - szukamy ogniska pod bramą nad którą siedziała czerwona wywerna. Jeśli możemy pomodlić się przed ołtarzem, dołączymy do Covenant.

Nagrody: Miracle: Lightning Spear, Miracle: Great Lightning Spear - dostaniemy je za ofiarowanie 10 Sunlight Medals, zdobywanych za walkę z bossami u boku innych graczy. Medale należy ofiarować przy ołtarzu.

Opis: Mroczny pakt z Nito, przerażającą istotą - Covenants - gdzie dołączyć? | Podstawy Dark Souls - Dark Souls - poradnik do gry

Gravelord Servant

Opis: Mroczny pakt z Nito, przerażającą istotą. Dołączając do niego możemy pozyskać bro

Jak dołączyć: Z nito możemy spotkać się w Catacombs, przed walką z Pinwheel. W jednym z tuneli znajdziemy Titanite Demon. Szukamy tutaj pustej trumny z dala od innych obiektów. Musimy mieć w plecaku przedmiot Eye of Death. Gdy podejdziemy do tego miejsca, przejdziemy do komnaty Nito i będziemy mogli z nim porozmawiać. Po dołączeniu możemy użyć Eye of Death, aby utrudnić grę kilku innym graczom.

Nagrody: Gravelord Sword, cuda Gravelord Sword Dance. Pozyskujemy je oferując Nito przedmioty Eyes of Death. W grze jest ich kilka, ale można pozyskiwać je za zabijanie przeklętych graczy.

Zostało jeszcze 62% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie