Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Dark Souls - poradnik do gry

Dark Souls - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Knight Artorias | Artorias Of The Abyss - Jak zabić bossa w Dark Souls poradnik Dark Souls

Knight Artorias

Knight Artorias - Knight Artorias | Artorias Of The Abyss - Jak zabić bossa w Dark Souls - Dark Souls - poradnik do gry
Knight Artorias

Artorias jest bardzo groźnym przeciwnikiem. Jego ataki potrafią zadać bardzo duże obrażenia. Przed rozpoczęciem walki, musisz postarać się o jak największą ilość leczenia oraz mocny pancerz.

Ataki i słabości

1) Atak z wyskoku - Artorias wyskoczy w powietrze i spróbuje wbić w ciebie miecz. Tuż przed zakończeniem ataku postaraj sięodskoczyć.

2) Podwójne obrotowe cięcie - Artorias wykona podwójny obrót wokół własnej osi z uniesionym mieczem. Najlepiej będzie jeśli odskoczysz, a po zakończeniu ataku zadasz cios.

3) Atak obszarowy - w pewnym momencie Artorias przyklęknie i zacznie ładować atak obszarowy. Oddal się na odległość. Ładowanie chwilę trwa, więc jeśli dysponujesz dobrym łukiem i odpowiednimi strzałami, możesz w tym czasie oddać 2-3 strzały w jego kierunku.

4) Seria wymachów - przeciwnik wykona serię ciosów mieczem. Możesz je zablokować dobrą tarczą.

5) Sunące pchnięcie - Artorias sunie przez chwilę mieczem po ziemi i wykonuje atak o dołu. Najlepszym rozwiązaniem będzie unik.

Porady

1) Przygotuj duży zapas leczenia - ciosy Artoriasa zadają duże obrażenia, dlatego przed walką postaraj się o wzmocnienie Estrus Flask i rozpal ognisko do jak najwyższego poziomu.

2) Załóż odpowiednią zbroję - aby zminimalizować obrażenia zadawane przez przeciwnika, załóż mocną zbroję. Jeśli statystyki twojej postaci na to pozwolą, załóż Havel Set.

3) Stosuj uniki - w miarę możliwości staraj się wykonywać uniki zamiast blokować ciosy tarczą. Jeśli czujesz, że sztukę uników opanowałeś do perfekcji, możesz zaopatrzyć się w dwuręczny miecz.

4) Przygotuj dobry łuk i strzały - w momencie kiedy Artorias ładuj atak obszarowy, możesz zadać mu dodatkowe obrażenia za pomocą łuku. Będziesz w stanie wypuścić 2-3 strzały.

Taktyka

Atroias ładuje atak obszarowy - Knight Artorias | Artorias Of The Abyss - Jak zabić bossa w Dark Souls - Dark Souls - poradnik do gry
Atroias ładuje atak obszarowy

Przed walką postaraj się o odpowiednią ilość leczenia. Artorias zadaje dość duże obrażenia, dlatego nie warto ryzykować, że w połowie walki zabraknie ci Estus Flask. W miarę możliwości staraj się stosować uniki zamiast blokować tarczą ciosy przeciwnika. Najlepszym sposobem na walkę z Artoriasem, jest krążenie wokół areny i uskakiwanie tuż przed zakończeniem przez niego ataku i cios w plecy. W momencie, kiedy zauważysz, że klęka, a wokół niego zaczyna unosić się czarna mgła, odsuń się na pewną odległość i za pomocą łuku zadaj dodatkowe obrażenia. Szczególną uwagę zwróć na podwójne obrotowe cięcie. Po zabiciu bossa otrzymasz Artorias Soul.