Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Dark Souls - poradnik do gry

Dark Souls - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Taurus Demon | Jak zabić bossa w Dark Souls poradnik Dark Souls

Taurus Demon

Opis

Taurus to gigantyczny humanoidalny byk, uzbrojony w wielką maczugę. Walka z nim może być przerażająca, ale tak naprawdę można zabić go dość łatwo.

Taurus Demon jest wrażliwy na obrażenia od ognia lub błyskawic - Taurus Demon | Jak zabić bossa w Dark Souls - Dark Souls - poradnik do gry

Ataki i słabości

Taurus Demon jest wrażliwy na obrażenia od ognia lub błyskawic. Jeśli mamy tego typu przedmioty, można zaaplikować je na broń (w lokacji przed walką można znaleźć Gold Pine Resin).

1) Naskok - w średniej odległości demon naskakuje na bohatera z uniesionym toporem. Łatwo ominąć ten atak, turlając się w jego stronę.

2) Uderzenia - demon robi potężne wymachy, które mają szeroki zasięg. Można ominąć je odpowiednim unikiem w przeciwną stronę do wymachu.

3) Walnięcie w ziemię - uderzenie bronią o glebę.

Porady

1) Oczyść teren - zanim zaczniemy walkę, musimy zabić obstawę na wieży za nami. Koniecznie!

2) Skorzystaj z najprostszej opcji - naskoki z wieży to łatwa taktyka, dzięki której można zabić Taurusa 3-4 ciosami!

Taktyka

1 - Taurus Demon | Jak zabić bossa w Dark Souls - Dark Souls - poradnik do gry

Zanim zaczniemy walkę zabijamy dwóch żołnierzy znajdujących się na wieży za plecami - Taurus Demon | Jak zabić bossa w Dark Souls - Dark Souls - poradnik do gry

Zanim zaczniemy walkę zabijamy dwóch żołnierzy znajdujących się na wieży za plecami. [1] Wchodzimy na nią po drabinie. [2]

Demon pojawi się gdy dobiegniemy do połowy mostu.

W tej walce polecam dwie główne taktyki - Taurus Demon | Jak zabić bossa w Dark Souls - Dark Souls - poradnik do gry

W tej walce polecam dwie główne taktyki:

1) Walka wręcz na wieży - gdy tylko demon pojawi się na horyzoncie i ruszy w nasza stronę, zawracamy i wdrapujemy się na wieżę za nami. Czekamy aż bestia wskoczy na górę. Tutaj walczymy z nią, unikając ciosów. Technika nie jest łatwa, bo na początku gry nie będziemy dysponować zbyt wieloma dobrymi typami broni. Zalecamy więc skorzystanie z poniższej, znacznie łatwiejszej metody.

2) Ataki w locie - bardzo prosta technika, wymagająca nieco szczęścia. Gdy tylko demon pojawi się na murze, zawracamy i wchodzimy po drabinie na wieżę za nami. Szybko podbiegamy do krawędzi - fragment muru jest wyłamany. Zobaczymy, że Taurus stoi pod wieżą i szykuje się do skoku. Szybko zeskakujemy na niego i zadajemy cios w locie. Czynność musimy powtórzyć kilkukrotnie. Żeby z powrotem wejść na wieżę, odciągamy bestię na środek muru i omijamy ją turlając się pod jej nogami.

2 - Taurus Demon | Jak zabić bossa w Dark Souls - Dark Souls - poradnik do gry