Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Dark Souls - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
Dark Souls - poradnik do gry

Dark Souls - poradnik do gry

Przygotuj się na śmierć w wersji Remastered. Poradnik do gry Dark Souls i Dark Souls Remastered zawiera solucję wszystkich lokacji, walk i wyzwań. Pokonasz wszystkich bossów, odkryjesz sekretne przejścia i poradzisz sobie z przeciwnikami. Z jego pomocą ukończenie Dark Souls będzie przyjemniejsze

Po wielu latach Dark Souls powraca za sprawą Dark Souls Remastered. Przy okazji premiery nowej wersji z ulepszoną grafiką na PC, PS4, XBOX ONE i SWITCH, przejrzeliśmy nasz poradnik i solucję do gry i upewniliśmy się, czy wszystkie porady pasują do nowej wersji gry.

Dark Souls Remastered - poradnik do gry

Niniejszy poradnik i solucja do Dark Souls jest perfekcyjnie kompatybilny z Dark Souls Remastered na wszystkie konsole. Znajdziecie w nim mnóstwo informacji dla nowych graczy, tipsów i sekretów. Dodaliśmy również do naszego poradnika spis trofeów i osiągnięć Steam wraz z krótkimi poradami jak je odblokować. Od edycji Prepare to Die minęło sporo czasu, a Dark Souls Remastered pozwala na powrót do smutnego i surowego świata Soulsów.

Dark Souls - porady

Dark Souls. Mówią o niej, że jest najtrudniejszą grą poprzedniej generacji, przez którą sporo osób osiwiało. Rzeczywiście produkcja studia From Software jest bezkompromisowa, bezwzględna, oszczędna w podpowiedziach i wielowątkowa. Z tym poradnikiem przejdziecie ją jednak bez problemów i dołączycie do zaszczytnego grona osób, które pokonały ostatniego bossa.

Nasz poradnik to nie tylko suche tabelki ze statystykami, ale pełnoprawny opis przejścia krok po kroku wszystkich lokacji, walk i wyzwań. Dzięki temu dowiedziecie się jak wybrnąć z trudnych sytuacji, gdzie udać się dalej, jak odkryć sekretne przejścia i poradzić sobie z trudnymi przeciwnikami. Przeprawianie się przez krainy Dark Souls stanie się przyjemniejsze.

Same potyczki z demonami, bossami i smokami to osobny temat. Walki tego typu są bardzo trudne. Z tego względu wydzieliliśmy je w osobnym rozdziale i wzbogaciliśmy o opis oraz filmy z komentarzem. Nie musisz już przedzierać się przez strony tekstu, aby zobaczyć, jak pokonać bossa, który sprawia Ci problem - wystarczy obejrzeć kilkudziesięciosekundowy video poradnik.

Powyższe elementy to główna treść poradnika, w którym znajdziecie wiele innych dodatków. Z tego miejsca gratulujemy też zakupu tej świetnej gry i życzymy powodzenia!

W poradniku do Dark Souls oraz Dark Souls Remastered znajdziesz:

Uwaga: Część poradnika została stworzona na New Game+, trybie, który rozpoczynamy po pierwszym przejściu gry. Z tego względu, postać na obrazkach może być uzbrojona w przedmioty niedostępne w danym momencie rozgrywki. Wszystkie opisy są jednak zgodne z tym, co zastaniemy w grze przy pierwszym podejściu.

Szymon "Hed" Liebert (www.gry-online.pl)

Informacje o Dark Souls - poradnik do gry

Autor : Szymon Hed Liebert

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 125, ilustracje: 1168 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Dark Souls - poradnik do gry