Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 stycznia 2009, 15:45

Znamy datę debiutu BattleForge

Pierwsza prawdziwie sieciowa strategia (jak lubią ją określać twórcy) - BattleForge od EA Phenomic – zadebiutuje na pecetach już pod koniec marca.

Pierwsza prawdziwie sieciowa strategia (jak lubią ją określać twórcy) - BattleForge od EA Phenomic – zadebiutuje na pecetach już pod koniec marca.

Dokładniej rzecz biorąc – pudełka z grą pojawią się w sklepach na całym świecie 26-27 marca 2009 (w zależności od miejsca, zgodnie z treścią tego posta na oficjalnym forum). Chętni mogą już zamawiać pre-order BF, dzięki któremu otrzymają dodatkowe jednostki z dedykowanymi obrazkami na kartach, wszystkie na stosunkowo wysokich poziomach doświadczenia, co pozwoli im ucierać nosa oponentom na samym początku zabawy. By zamówić grę przed premierą wystarczy kliknąć tutaj, po czym wybrać odpowiedni dla swego regionu EA Store. Wielka szkoda, że chwilowo nie znajduje się tam polska flaga, ale skoro mamy dedykowany polski sklep „elektroników”, to być może jeszcze zdąży się tam pojawić.

Przypominamy, że BattleForge to unikalne połączenie strategii i gry karcianej, a pojedynki będą się toczyć między czterema głównymi siłami: mrozem, ogniem, naturą i cieniem. W pudełku, prócz instrukcji i płyty z grą znajdą się 64 estetyczne karty (po 16 każdego typu) i 3000 specjalnych punktów, za które będzie można zdobyć karciane booster-packi i inne bonusy. Jak będzie wyglądać wydanie, które pojawi się w Polsce, jeszcze nie wiemy.

Znamy datę debiutu BattleForge - ilustracja #1
SpongeBob chciał się schować za Panem Potworem, ale bezskutecznie.
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

BattleForge

BattleForge