Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 marca 2009, 10:05

Zaproszenia do bety StarCrafta II są nieprawdziwe

Podczas weekendu pisaliśmy o startującym zupełnie nowym Battle.necie – sieciowej usłudze Blizzarda, która dzięki nowym opcjom stanie się jeszcze lepsza od swego poprzednika. Napisaliśmy również o powoli startującym programie beta-testów i już wysłanych zaproszeniach.

Podczas weekendu pisaliśmy o startującym zupełnie nowym Battle.necie – sieciowej usłudze Blizzarda, która dzięki nowym opcjom stanie się jeszcze lepsza od swego poprzednika. Napisaliśmy również o powoli startującym programie beta testów i już wysłanych zaproszeniach.

Pierwszą betą, jakiej miał doświadczyć nowy Battle.net i wszyscy jego użytkownicy, miał być oczywiście StarCraft II – pierwsze zaproszenia do udziału w testach zostały rzekomo wysłane tuż po starcie BN. Nawet pojawił się obrazek na dowód prawdziwości tych słów. Jak się wczoraj okazało – Blizzard zaprzeczył, jakoby jakiekolwiek zaproszenia były rozsyłane i na oficjalnym forum Battle.net przedstawiciel firmy umieścił taką oto wypowiedź: „To nieprawda i efekt używania Photoshopa. Damy znać, kiedy zacznie się beta i kiedy będziemy rozdawać zaproszenia. Niestety – ciągle jest jeszcze trochę czekania” .

Należało się tego spodziewać, podobnie jak tego, że za 8 dni, pierwszego kwietnia, podobnych rewelacji będzie pewnie kilka. Dobrze, że chociaż nowy Battle.net jest prawdziwy. Na gry pozostaje tylko czekać.

Zaproszenia do bety StarCrafta II są nieprawdziwe - ilustracja #1

Oczywiście nieprawda…

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.