Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 października 2013, 14:42

autor: Sarge

Wieści ze świata (WRC 4, Batman: Arkham Origins, Tales of Xillia) 14/10/13

Dziś piszemy m.in. o dacie premiery WRC 4, kolejnym czarnym charakterze występującym w Batman: Arkham Origins, wynikach sprzedaży gry Tales of Xillia, a także wersji demonstracyjnej LEGO Marvel Super Heroes. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Papers, Please

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę Papers, Please. Dzieło Lucasa Pope’a możecie aktualnie nabyć 40% taniej. Obecnie produkcja kosztuje 5,39 euro (ok. 23 zł). Promocja zakończy się jutro o godzinie 19:00.

Batman: Arkham Origins

Na imprezie Comic-Con zaprezentowano nowy zwiastun gry Batman: Arkham Origins, na którym ujawniono postać Electrocutionera, który wystąpi jako jeden z czarnych charakterów w tej produkcji. Materiał wideo jest na razie dostępny w niskiej jakości. Batman: Arkham Origins zadebiutuje 25 października bieżącego roku na PC, PlayStation 3, Xboksie 360 oraz Wii U.

Total War: Rome II

Studio Creative Assembly udostępniło czwartego patcha do gry Total War: Rome II. Aktualizacja poprawia płynność animacji oraz ogólną wydajność, a także wprowadza zmiany w balansie i wiele innych nowości. Pełną listę wprowadzonych modyfikacji sprawdzicie pod tym adresem.

Sony Santa Monica / God of War: Wstąpienie

Aaron Kaufman ze studia Sony Santa Monica ogłosił, że deweloper kończy pracę nad dodatkami DLC do gry God of War: Wstąpienie, by móc położyć większy nacisk na tworzenie „innych projektów”. Niestety w dalszym ciągu nie wiadomo, jakie kolejne produkcje zespół Sony Santa Monica ma w planach. Można się jednak domyślać, że będą to już gry dedykowane PlayStation 4.

WRC 4

W najnowszym numerze magazynu MCV pojawiła się informacja, że gra wyścigowa WRC 4 zadebiutuje na rynku 25 października bieżącego roku. Wiadomość nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona przez wydawcę, ale można już teraz uznać ją za niemal pewną i wiarygodną. WRC 4 powstaje z myślą o PC, PlayStation 3, Xboksie 360 oraz PlayStation Vita.

WRC 4 zadebiutuje na rynku jeszcze w tym miesiącu - Wieści ze świata (WRC 4, Batman: Arkham Origins, Tales of Xillia) 14/10/13 - wiadomość - 2013-10-14
WRC 4 zadebiutuje na rynku jeszcze w tym miesiącu

Tales of Xillia

Firma Namco Bandai ogłosiła na imprezie Comic-Con, że gra Tales of Xillia sprzedała się do tej pory w liczbie ponad miliona egzemplarzy. Wydawca poinformował, że ok. 770 tysięcy kopii trafiło do rąk japońskich graczy, a przeszło 230 tysięcy sztuk zakupili mieszkańcy Stanów Zjednoczonych i Europy.

LEGO Marvel Super Heroes

Jutro w usłudze Xbox Live oraz na stronie internetowej LEGO pojawi się wersja demonstracyjna gry LEGO Marvel Super Heroes na Xboksa 360 oraz PC, która w środę po południu zostanie udostępniona także na łamach europejskiego PlayStation Network. Demo pozwoli sprawdzić fragment nadchodzącej produkcji studia Traveller's Tales, choć nie ujawniono jego dokładnej zawartości. LEGO Marvel Super Heroes ukaże się w październiku i listopadzie tego roku na niemal wszystkich liczących się platformach sprzętowych – szczegóły znajdziecie w encyklopedii gry-online.pl.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

 1. Eleusis
 2. Assassin’s Creed IV: Black Flag – Freedom City
 3. Saints Row IV: Enter the Dominatrix
 4. SOMA
 5. Lemmings Touch
 6. Sunless Sea
 7. RimWorld
 8. The Long Dark
 9. Heldric – The Legend of the Shoemaker
 10. Chainsaw Warrior
 11. Glare
 12. Bionic Dues
 13. Haunted Memories
 14. Spud’s Quest
 15. Dominions 4: Thrones of Ascension

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier:

 1. Assassin’s Creed IV: Black Flag – Freedom City – trailer
 2. Star Citizen – 2944 Aurora trailer
 3. Star Citizen – Anvil Hornet trailer
 4. SOMA – teaser
 5. Constant C – trailer
 6. God Eater 2 – opening
 7. Pokemon X – zwiastun na premierę
 8. The Legend of Zelda: A Link Between Worlds – trailer
 9. The Long Dark – trailer
 10. Warlock 2: The Exiled – trailer
 11. Star Wars: The Old Republic – Galactic Starfighter – trailer
 12. Borderlands 2 – zwiastun Game of the Year Edition