Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 października 2013, 15:08

autor: Aleksander "Olek" Kaczmarek

War Thunder atrakcją targów Poznań Game Arena (PGA) 2013

Jedną z atrakcji zbliżającej się imprezy Poznań Game Arena ma być gra War Thunder. Ekipa studia Gaijin Entertainment szykuje dla graczy stanowiska do grania, konkursy, turnieje i niespodzianki.

Podczas PGA 2013 można będzie wygrać sporą ilość Złotych Orłów do wydania w grze War Thunder. - War Thunder atrakcją targów Poznań Game Arena (PGA) 2013 - wiadomość - 2013-10-14
Podczas PGA 2013 można będzie wygrać sporą ilość Złotych Orłów do wydania w grze War Thunder.

W najbliższy piątek (18 października) rusza tegoroczna edycja największej gamingowej imprezy w Polsce – Poznań Game Arena (PGA). Swoją obecność mocno chce zaakcentować studio Gaijin Entertainment, które na stoisku firmy SteelSeries w hali 7A Międzynarodowych Targów Poznańskich promować będzie wojenną grę MMO War Thunder.

Wśród atrakcji przygotowywanych z myślą o publiczności odwiedzającej targi znajdą się stanowiska do grania ze specjalnie odblokowanymi kontami, które pozwolą sprawdzić pełną funkcjonalność gry (włącznie z opcjami dostępnymi odpłatnie). W planach organizatorów są również dwa jednodniowe turnieje (w sobotę i niedzielę) z nagrodami w postaci Złotych Orłów – od 500 za uczestnictwo do 10 000 za zajęcie pierwszego miejsca. Nie zabraknie też konkursów, w których można będzie wygrać gadżety i akcesoria dla graczy produkowane przez firmę SteelSeries.

Warto również zainteresować się ulotkami rozdawanymi przez urocze hostessy. Znajdzie się na nich kod z losową nagrodą w postaci od 150 do 10 000 Złotych Orłów do wydania w wewnętrznym sklepiku gry War Thunder.

PGA 2013 (18-20 października, Międzynarodowe Targi Poznańskie)

War Thunder atrakcją targów Poznań Game Arena (PGA) 2013 - ilustracja #2Tegoroczna edycja Poznań Game Arena zapowiadana jest jako największe targi gier, rozrywki i multimediów w tej części Europy. W porównaniu do wcześniejszych lat, organizatorzy zmienili nieco formułę imprezy na pierwszy plan wysuwając demonstracje gier. Ogółem w halach wystawowych Międzynarodowych Targów Poznańskich znajdzie się ponad 350 stanowisk do grania. Nie zabraknie również wydarzeń e-sportowych jak Finały Ligi Cyberspor w League of Legends. Dla ludzi związanych z branżą, PGA ma być okazją do rozmów o kondycji polskiego gamedevu, a wśród honorowych gości pojawi się m.in. wiceminister gospodarki Dariusz Bogdan.

  1. Strona internetowa PGA 2013
  2. Oficjalna strona internetowa gry War Thunder
  3. War Thunder - poradnik dla początkujących