Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 września 2016, 16:50

autor: Draug

Wieści ze świata (The Division, Uncharted 4, King’s Quest) 22/9/2016

Dziś piszemy o pierwszych ujawnionych zmianach, które nastąpią w The Divison z patchem 1.4, debiucie drugiego multiplayerowego DLC do Uncharted 4 (Bounty Hunters) i dacie premiery czwartego epizodu King’s Quest (Snow Place Like Home). Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

The Division – pierwsza porcja zmian z patcha 1.4 ujawniona

Studio Massive Entertainment ujawniło pierwszą porcję zmian, których możemy spodziewać się w Tom Clancy’s The Division po wypuszczeniu patcha 1.4. Deweloper planuje liczne i dość znaczące poprawki w wyważeniu rozgrywki i różnych mechanizmach, by gra była lepsza i „znów zaczęła bardziej przypominać strzelankę”. Sporo przekształceń nastąpi w temacie funkcjonowania wyposażenia, broni, pancerzy i specjalnych zdolności agentów – szczegóły na ten temat znajdziecie tutaj. Na pełną listę zmian jeszcze przyjdzie nam poczekać, natomiast nowości będzie można wypróbować – i być może wpłynąć na kierunek rozwoju The Division, dzieląc się uwagami z deweloperem – już w poniedziałek (26 września), kiedy to ruszy publiczny serwer testowy. Ponadto ujawniono, że łatka 1.4 trafi w ręce graczy w październiku.

Wieści ze świata (The Division, Uncharted 4, King’s Quest) 22/9/2016 - ilustracja #1

Uncharted 4 – multiplayerowe DLC Bounty Hunters

Studio Naughty Dog wypuściło aktualizację 1.13 do gry Uncharted 4: Kres złodzieja, zawierającą drugie darmowe DLC z zawartością do trybu multiplayer – Bounty Hunters. W jej skład wchodzi przede wszystkim nowa mapa (zmodernizowana wersja areny Village z Uncharted 2), dodatkowy tryb rozgrywki (Bounty Hunters, w którym wyeliminowanie przeciwnika daje drużynie punkty, tylko jeśli zebrana zostanie „nagroda” z jego ciała) i narzędzie do nagrywania powtórek rozgrywek. Oprócz tego dodano chroniący przed obrażeniami artefakt Shield of Asgard, pięć broni, cztery power-upy oraz dziesiątki elementów do personalizacji postaci. Pełny przegląd nowości znajdziecie tutaj.

King’s Quest – czwarty epizod wyjdzie 27 września

Aż pięć miesięcy kazały czekać graczom firma Sierra i studio The Odd Gentlemen na kolejną porcję przygód w grze King’s Quest. Niedawno ogłoszono, że czwarty epizod tej przygodówki, zatytułowany Snow Place Like Home, zadebiutuje 27 września na wszystkich platformach sprzętowych (PC, PS4, XOne, PS3, X360). Tym razem wcielimy się w sporo starszego króla Grahama, próbującego przy okazji badania tajemnic Lodowego Pałacu ułożyć sobie relacje z dorastającym synem, księciem Alexandrem, który został porwany jako dziecko w tajemniczych okolicznościach, a po 18 latach nieoczekiwanie powrócił do rodziców. Przy okazji twórcy zapowiedzieli, że piątego – ostatniego – odcinka King’s Quest możemy spodziewać się przed końcem bieżącego roku (dzięki, Blue’s News).

Wieści ze świata (The Division, Uncharted 4, King’s Quest) 22/9/2016 - ilustracja #3

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier: