Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGANDiOS
Okładka Medal Masters: Call of Destiny (iOS)
OkładkaMedal Masters: Call of Destiny (iOS)

Medal Masters: Call of Destiny

Mobilne RPG koreańskiej firmy Nexon. Medal Masters: Call of Destiny jest darmową grą RPG z mikropłatnościami, wymagającą stałego połączenia z Internetem. Medal Masters: Call of Destiny zawiera rozbudowaną kampanię fabularną.

RPG | zagraj za darmo | 2D

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Medal Masters: Call of Destiny Premiera

23lis2015

AND

18lut2016

iOS

producent: Nexon Inc. wydawca: Nexon Inc.

Gry podobne do Medal Masters: Call of Destiny

Chrono Trigger

Dragon Quest VII

Mobius Final Fantasy

Medal Masters: Call of Destiny to gra RPG przeznaczona na platformę AND i iOS. Produkcja została stworzona przez firmę Nexon, którą miłośnicy elektronicznej rozrywki kojarzą m.in. z Pocket MapleStory czy też z PC-towego Counter-Strike Nexon: Zombies. Projekt dostępny jest za darmo, ale wymaga do zabawy stałego połączenia z Internetem, a dodatkowo występują w nim mikropłatności.

Mechanika

Produkcja została zaprojektowana od samego początku z myślą o urządzeniach mobilnych, w związku z czym rozgrywka jest stosunkowo łatwa do opanowania, a sterowanie polega przede wszystkim na stukaniu w rozmaite opcje widoczne na ekranie. Walka nie jest skomplikowana i może nawet odbywać się samoczynnie, dzięki opcji Auto-Battle, choć podczas wykonywania specjalnych combosów gracz musi wykazać się dobrym wyczuciem czasu i w odpowiednich momentach dotykać ekranu urządzenia. Mimo wszystko dużo ważniejsze od umiejętności graczy są statystyki poszczególnych postaci.

Deweloperzy przygotowali łącznie ponad 200 herosów, którzy dołączają do naszej ekipy w trakcie zabawy. Tworzymy z nich mniejsze grupki wojowników, walczących w kolejnych potyczkach. Każdy z bohaterów posiada własny wachlarz zdolności, pozwalający na stosowanie odmiennych taktyk. Dodatkowo zwiększamy ich siłę podczas specjalnych treningów.

Tryby gry

Medal Masters: Call of Destiny na AND i iOS pozwala na zabawę w kilku trybach. Podstawowym jest rozbudowana kampania fabularna. Oprócz tego możemy zwiedzać specjalne lochy, pozwalające na zdobywanie lepszego wyposażenia i szybszy wzrost poziomu doświadczenia. Nie brakuje również zmagań PvP, w tym także na arenie.

Kwestie techniczne

Medal Masters: Call of Destiny to dwuwymiarowa gra RPG, której styl graficzny przywołuje na myśl starsze produkcje tego typu stworzone w Japonii. Starcia uatrakcyjniane są rozmaitymi efektami świetlnymi, wywoływanymi przez silniejsze ataki.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Wymagania wiekowe Medal Masters: Call of Destiny: 12+

Medal Masters: Call of Destiny Wymagania sprzętowe

Android

Android

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem
Apple iOS

Apple iOS

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem
AND
iOS