Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGANDiOS
Okładka Pocket MapleStory (iOS)
OkładkaPocket MapleStory (iOS)

Pocket MapleStory

Mobilna odsłona koreańskiej serii casualowych gier MMORPG od firmy Nexon. Podobnie jak komputerowy pierwowzór, Pocket MapleStory udostępniane jest w modelu free-to-play z mikropłatnościami.

RPG | fantasy | zagraj za darmo | MMORPG | 2D | MMO

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Pocket MapleStory Premiera

26paź2015

AND

29paź2015

iOS

producent: Nexon Inc. wydawca: Nexon Inc. Strona oficjalna

Pocket MapleStory na platformę AND i iOS to mobilna odsłona koreańskiej serii gier MMORPG. Produkcja, podobnie jak komputerowa wersja, udostępniana jest w modelu biznesowym free-to-play z systemem mikropłatności.

Mechanika

Tytuł jest przedstawicielem casualowych gier RPG, w związku z czym zabawę rozpocząć może każdy zainteresowany, bez względu na doświadczenie związane z tego typu produkcjami. Gracze uczestniczą w epickiej przygodzie w fantastycznym świecie, gdzie czekają na nich przede wszystkim liczne starcia z potworami. Jak przystało na konwersję gry MMORPG, twórcy nie zapomnieli o multiplayerze. Wojownicy sterowani przez graczy mogą dołączać do gildii, łączyć ze sobą siły podczas polowań w lochach, czy też wykonywać wspólnie specjalne wyzwania. Oczywiście wraz z postępami w rozgrywce zdobywamy doświadczenie, które przekłada się na nowe umiejętności naszych podopiecznych. Do wyboru mamy tylko trzech bohaterów, ale za to każdy z nich dysponuje unikalnymi zdolnościami.

Głównym elementem Pocket MapleStory na platformę AND i iOS jest walka, ale nie oznacza to, że w grze nie znajdziemy niczego innego. Deweloperzy zatroszczyli się m.in. o system craftingu, pozwalający wytwarzać rozmaite przedmioty. Ponadto miłośnicy dostosowywania postaci ucieszą się na myśl o możliwości zmieniania fryzur, strojów itd.

Kwestie techniczne

Pocket MapleStory na platformę AND i iOS zostało stworzone w dwuwymiarowym, mangowym stylu graficznym, który od razu rozpoznają fani pierwszej części MapleStory. Podczas rozgrywki na ekranie obserwujemy także rozmaite i widowiskowe efekty specjalne, które wywołujemy zadając potężne ciosy.

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Rozmiar aplikacji: mała (do 50 MB)

Wymagania wiekowe Pocket MapleStory: 12+

Pocket MapleStory Wymagania sprzętowe

Android

Android

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem
Apple iOS

Apple iOS

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem
AND
iOS