Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePS4
Okładka Hustle Kings VR (PS4)

Hustle Kings VR PS4

Przygotowana przez XDev Studio Europe specjalna wersja znanej z konsol firmy Sony gry bilardowej Hustle Kings, wykorzystująca możliwości zestawów rzeczywistości wirtualnej PlayStation VR.

Sportowe | bilard | multiplayer | PlayStation Move | PlayStation VR | rzeczywistość wirtualna | tytuły ekskluzywne PlayStation

Sony PlayStation 4
Okładka Hustle Kings VR (PS4)

Polskie napisyPolskie napisy

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PS4:

13października2016

13października2016

pudełko PL

13października2016

PSN

W 2009 roku na konsoli PlayStation 3 ukazała się gra Hustle Kings. Produkcja w późniejszym czasie trafiła także na handhelda PlayStation Vita i PlayStation 4, a w 2016 roku dzięki XDev Studio Europe doczekaliśmy się jej specjalnej wersji nazwanej Hustle Kings VR. Jest to projekt przeznaczony na PS4 i okulary wirtualnej rzeczywistości PlayStation VR.

Mechanika

Tytuł bazuje na Hustle Kings z PS4, ale dzięki wsparciu dla PlayStation VR rozgrywka nabiera nowego wymiaru. Hustle Kings VR jest symulatorem bilarda, w którym bawimy się w rozmaitych odmianach tej gry, np. w snookerze, zabójcy, czarnej bili, amerykańskiej ósemce itd. Choć poszczególne warianty różnią się zasadami, rozgrywka zawsze polega na wbijaniu bil do łuz, więc każdy ruch musi być przemyślany i dobrze wymierzony. Sterowanie odbywa się przy pomocy pada bądź kontrolera PlayStation Move, który w połączeniu z goglami VR pozwala znacznie lepiej imitować zabawę przy prawdziwym stole bilardowym.

Tryby gry

Hustle Kings VR na PS4 przeznaczone jest nie tylko do rozgrywki w samotności; gracze mogą również walczyć w multiplayerze 1 na 1 w światowych ligach i turniejach online. Ponadto deweloperzy ze studia XDev przygotowali szereg dodatkowych atrakcji w postaci np. nietypowych stołów i… zagadek. Te ostatnie znajdują się w trybie Puzzle Challenge, gdzie każdy kolejny level stawia przed nami trudniejszą łamigłówkę.

Inne

W odróżnieniu od normalnej wersji Hustle Kings na PlayStation 4, edycja VR nie jest udostępniana w modelu biznesowym free-to-play. Zamiast tego za grę trzeba zapłacić, ale w zamian otrzymuje się całą zawartość, w tym wszystkie stoły.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet     Liczba graczy: 1-2  

Ocena czytelników: 1,1 / 10 na podstawie 79 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 79,90 PLN

Strefa PlayStation VR

Sprzęt i Gry na PSVR

Zobacz Więcej

Gry podobne do Hustle Kings VR

Klasyfikacja PEGI Hustle Kings VR

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.