Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogiczneiOS
Okładka Hero Emblems II (iOS)

Hero Emblems II iOS

Mobilna gra logiczna z elementami RPG. Hero Emblems 2 zabiera nas do magicznej krainy fantasy znanej z poprzedniej części.

Logiczne | fantasy | turowe | elementy RPG | połącz trzy elementy | indie

Apple iOS
Okładka Hero Emblems II (iOS)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji iOS:

lipiec2021

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Hero Emblems 2 to wydana na mobilny system iOS hybryda gry logicznej i RPG-a. Projekt opracowało studio HeatPot Games.

Fabuła

Gra toczy się w tej samej pełnej magii krainie fantasy, co pierwsza część, ale oferuje zupełnie nową historię i znajomość poprzedniej odsłony serii nie jest wymagana do cieszenia się scenariuszem Hero Emblems 2.

Tym razem obejmujemy dowództwo nad czteroosobową drużyną bohaterów, w skład której wchodzą: mężczyzna i kobieta oraz para człekokształtnych zwierząt. Grupa ta udaje się na poszukiwanie przygód, chwały i skarbów, po drodze podejmując się realizacji różnych trudnych zadań.

Mechanika

W wydanym na system iOS Hero Emblems 2 rozgrywka koncentruje się przede wszystkim na toczeniu turowych bitew. Potyczki wykorzystują mechanikę match-3. Górę ekranu zajmuje okno z postaciami i wrogami, a pod nim umieszczono planszę z 56 polami, na które losowo wrzucane są różne symbole. Wszystkie czynności, takie jak ataki, obrona czy leczenie, aktywujemy poprzez takie manipulowanie symbolami, aby utworzyć ciąg minimum trzech tego samego typu. Im dłuższy jest ciąg, tym silniejsza okaże się przypisana mu akcja.

Na to wszystko nałożone zostały elementy RPG, w postaci rozbudowanej fabuły, prowadzenia rozmów, ograniczonej eksploracji oraz przede wszystkim mechaniki gromadzenia punktów doświadczenia, która pozwala nam rozwijać talenty każdego członka drużyny w ramach jego indywidualnego drzewka umiejętności.

Kwestie techniczne

Hero Emblems 2 posiada atrakcyjną dwuwymiarową oprawę graficzną, wykonaną w pełnej jasnych kolorów kreskówkowej stylistyce, z projektami postaci zainspirowanymi japońskimi animacjami.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 6.4 / 10 na podstawie 10 głosów czytelników.

Gry podobne do Hero Emblems II

Wymagania wiekowe Hero Emblems II

12+

Hero Emblems 2 - zapowiedziano kontynuację jednej z najlepszych hybryd match-3 i RPG
Hero Emblems 2 - zapowiedziano kontynuację jednej z najlepszych hybryd match-3 i RPG

wiadomość19 września 2016

Studio HeatPot Games zapowiedziało Hero Emblems 2, czyli kontynuację wyśmienitej mobilnej produkcji, która łączyła elementy match-3 i RPG.