Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 września 2016, 19:07

autor: Ender

Tom Clancy’s The Division – publiczny serwer testowy startuje 26 września

Ubisoft ogłosiło, że publiczny serwer testowy gry Tom Clancy’s The Division wystartuje 26 września. Pozwoli on wszystkim chętnym wypróbować wprowadzane przez deweloperów zmiany oraz poprawki, a wśród nich zapowiadaną łatkę oznaczoną numerem 1.4.

Na początku tego miesiąca informowaliśmy o planach studia Massive Entertainment, które potwierdziło, że w najbliższym czasie ma zamiar udostępnić graczom możliwość zabawy na publicznym serwerze testowym gry Tom Clancy’s The Division. Początkowo miał on zacząć działać jeszcze w ubiegłym tygodniu, ale w ostatniej chwili producenci oraz Ubisoft zmuszeni byli zmienić plany. Dziś otrzymaliśmy potwierdzenie, że wystartuje on oficjalnie 26 września.

Pecetowy serwer testowy pozwoli graczom wypróbować przygotowywane przez deweloperów łatki oraz poprawki produkcji. Wśród nich znajdzie się również pokaźny patch oznaczony numerem 1.4, który był zapowiadany od dłuższego czasu i według planów powinien zadebiutować w październiku. Aby skorzystać z serwera będziemy musieli ściągnąć alternatywnego klienta gry. Dobrą wiadomością jest jednak to, że w trakcie zabawy będziemy mogli skorzystać z dotychczasowych postaci.

Przypomnijmy, że w sierpniu fani Tom Clancy’s The Division otrzymali niepokojące informacje o tym, że premiera dwóch nadchodzących dużych płatnych dodatków (Przetrwanie i Ostatni bastion), będących częścią przepustki sezonowej, została przesunięta o kilka miesięcy. Deweloperzy twierdzą, że sytuacja ta spowodowana jest chęcią dalszego dopracowania podstawki. Wielu krytycznie nastawionych do tych zapewnień graczy uważa jednak, że winę za to ponosi także drastycznie spadająca liczba zainteresowanych tytułem osób.

Gracze, którzy zdecydują się na zabawę na serwerze, będą mieli okazje przyjrzeć się planowanym zmianom i poprawkom w grze - Tom Clancy’s The Division – publiczny serwer testowy startuje 26 września - wiadomość - 2016-09-21
Gracze, którzy zdecydują się na zabawę na serwerze, będą mieli okazje przyjrzeć się planowanym zmianom i poprawkom w grze
  1. Recenzja gry Tom Clancy's The Division - jest nieźle, ale co dalej?
  2. Poradnik do gry Tom Clancy’s The Division
  3. Kompendium wiedzy o grze Tom Clancy’s The Division
  4. Oficjalna strona internetowa gry Tom Clancy’s The Division