Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 stycznia 2016, 14:26

Wieści ze świata (Street Fighter V, Rocket League) 26/1/2016

Dziś piszemy m.in. o ostatniej fazie beta-testów i fabularnym DLC do gry Street Fighter V oraz szczegółach drugiego sezonu rozgrywek w Rocket League. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Street Fighter V – fabularne DLC i ostatnia faza beta-testów

Firma Capcom podzieliła się nowymi informacjami na temat bijatyki Street Fighter V. Przede wszystkim zapowiedziano kolejną (ostatnią) fazę beta-testów, które odbędą się w dniach 30-31 stycznia. Dowiedzieliśmy się też, że w trybie Character Stories będzie można poznać przeszłość i motywacje każdego zawodnika w formie ilustrowanej opowieści, a ponadto w czerwcu 2016 roku fabuła gry zostanie wzbogacona poprzez „filmowe doświadczenie” w postaci darmowej aktualizacji/DLC nazwanej Story Expansion. Światowa premiera Street Fightera V ma nastąpić 16 lutego 2016 roku (na PC i PS4).

Rocket League – lutowa aktualizacja rozpocznie sezon drugi

Studio Psyonix przedstawiło szczegóły na temat drugiego sezonu rozgrywek w Rocket League, który rozpocznie się wraz z wypuszczeniem kolejnej aktualizacji do gry, zaplanowanej na luty. Wprowadzone zostaną wówczas pewne zmiany, obejmujące m.in. zmianę nazwy meczów rankingowych na „Competitive Matchmaking”, usunięcie Rank Points (zostaje tylko Skill Rating) i podmienienie dotychczasowych dziesięciu dywizji dwunastoma nowymi (na poniższym obrazku macie ich rozpiskę). Gdy drugi sezon się rozpocznie, każdy gracz będzie musiał rozegrać dziesięć spotkań, by zostało mu przydzielone miejsce w którejś dywizji (przy czym duże znaczenie będą miały też osiągnięcia z sezonu pierwszego).

Wieści ze świata (Street Fighter V, Rocket League) 26/1/2016 - ilustracja #2

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier: