Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 stycznia 2016, 13:42

Tom Clancy’s The Division - na PC i konsolach ruszył pre-load bety

Na pecetach oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4 ruszył pre-load bety Tom Clancy’s The Division, który umożliwia pobranie potrzebnych plików przez rozpoczęciem mających wystartować za kilka dni testów.

W zamkniętą betę najpierw zagrają użytkownicy Xboksa One. -  Tom Clancy’s The Division - na PC i konsolach ruszył preload plików do bety - wiadomość - 2016-01-26
W zamkniętą betę najpierw zagrają użytkownicy Xboksa One.

Raptem kilka dni dzieli nas od startu zamkniętej bety Tom Clancy’s The Division, czyli strzelanki autorstwa znanego z World of Conflict i serii Ground Control szwedzkiego studia Massive. Już teraz posiadacze wszystkich platform sprzętowych, czyli pecetów oraz konsol Xbox One i PlayStation 4, mogą rozpocząć pobieranie plików potrzebnych do wzięcia udziału w testach. „Ważą” one około 26 GB.

Beta w wersji na Xboksa One ruszy pojutrze, czyli 28 stycznia, o godzinie 10:00. Użytkownicy pecetów oraz PlayStation 4 będą musieli poczekać trochę dłużej i do zabawy dołączą 29 stycznia o godzinie 13:00. Testy potrwają krótko – do końca miesiąca. Wezmą w nich udział m.in. osoby, które zamówiły preordera. Po zalogowaniu się na konto uPlay, możecie sprawdzić, czy Wasz kod został już wysłany. Na razie nie wiemy, czy twórcy mają w planach zorganizowanie przed premierą otwartej bety.

Warto wspomnieć, że ostatnie tygodnie były wyjątkowo obfite dla osób czekających na premierę Tom Clancy’s The Division. Mogliśmy obejrzeliśmy nowy zwiastun fabularny, krótkometrażowy film z aktorami oraz zatrzęsienie nowych zapisów rozgrywki. Poznaliśmy także wymagania sprzętowe pecetowej wersji gry oraz dowiedzieliśmy się, jakie opcje ona zaoferuje.

Ponadto pojawiły się plotki, że komputerowa edycja wykorzysta wyjątkowo trudne do złamania zabezpieczenie antypirackie Denuvo. Ich źródłem są wzmianki w plikach pobieranych do wykorzystania w nadchodzących beta testach. Te doniesienia nie są jeszcze potwierdzone, ale warto dodać, że firma Ubisoft ogłosiła niedawno, że użytek z tej technologii zrobi Far Cry Primal, więc jej zaimplementowanie w Tom Clancy’s The Division wydaje się bardzo prawdopodobne.

Przypomnijmy na koniec, że pełna wersja Tom Clancy’s The Division trafi do sprzedaży 8 marca na PC, Xboksa One i PlayStation 4. Na wszystkich platformach sprzętowych otrzymamy lokalizację kinową, czyli z polskimi napisami.

  1. Graliśmy w Tom Clancy's The Division - my, zrujnowany Nowy Jork i horda bandytów
  2. Tom Clancy’s The Division – oficjalna strona gry