Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 stycznia 2016, 12:30

autor: Michał "Meehow" Jodłowski

Tom Clancy's The Division z nowym zwiastunem fabularnym

Tom Clancy's The Division otrzymało nowy zwiastun w języku polskim, wprowadzający gracza w realia świata przedstawionego w grze. Przy okazji dowiedzieliśmy się, że gra otrzyma kinowy przekład.

Tom Clancy’s The Division – tytuł choć znany od targów E3 w 2013, to wciąż pozostający enigmatycznym – otrzymało nowy zwiastun fabularny w języku polskim, wprowadzający graczy w realia świata przedstawionego w grze. Materiał można obejrzeć powyżej. Warto przy tym zaznaczyć, że rzeczona produkcja otrzyma tłumaczenie kinowe (zostanie opatrzona napisami), więc rodzimego dubbingu w niej nie uświadczymy. Wszystko wskazuje też na to, że The Division, oprócz multiplayera, zaoferuje jakąś formę rozgrywki jednoosobowej – trudno jednak w tej chwili powiedzieć, czy będzie to pełnoprawna kampania fabularna, czy chociażby misje treningowe. Przykład Rainbow Six: Siege, które miało mieć „singla”, a tak naprawdę go nie ma, nauczył nas wszak ostrożnie podchodzić do tej kwestii. Źródłem obu informacji, tj. na temat tłumaczenia i trybu jednoosobowego, są odpowiedzi wydawcy na pytania fanów oglądających powyższy zwiastun w serwisie YouTube.

Przy okazji przypominamy, że wedle ostatnio krążących pogłosek, beta-testy The Division mają wystartować 29 stycznia. Sposób na wzięcie w nich udziału pozostaje niezmienny: gwarantem zdobycia dostępu jest złożenie przedpremierowego zamówienia na grę, choć można też spróbować szczęścia w loterii i zgłosić się na oficjalnej stronie internetowej opisywanego tytułu.

Jeśli nic się w tej kwestii nie zmieni, Tom Clancy’s The Division zadebiutuje 8 marca bieżącego roku na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.