Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 stycznia 2016, 12:02

autor: luckie

Beta-testy The Division podobno ruszą 29 stycznia

Jeśli wierzyć pogłoskom, beta-testy sieciowej gry akcji Tom Clancy's The Division rozpoczną się w piątek 29 stycznia. Wydawca produkcji, firma Ubisoft, nie potwierdził tych doniesień, jednak są one zgodne z podanym oficjalnie orientacyjnym terminem startu testów.

Jeśli plotka się sprawdzi, w The Division zagramy jeszcze w tym miesiącu. - Beta-testy The Division podobno ruszą 29 stycznia - wiadomość - 2016-01-11
Jeśli plotka się sprawdzi, w The Division zagramy jeszcze w tym miesiącu.

Plotka głosi, że beta-testy Tom Clancy's The Division rozpoczną się w piątek 29 stycznia. Informację taką otrzymał, jak twierdzi, użytkownik forum reddit, który odbył rozmowę z przedstawicielem brytyjskiego sklepu FunStock Digital. Z kolei rzeczony sklep poznał domniemaną datę startu bety od dostawcy kluczy do gry. Nie licząc zdjęć z zapisu rozmowy (zamieszczonych tutaj i tu), brak solidnych dowodów na potwierdzenie tych rewelacji, ale z drugiej strony są one dość wiarygodne. W końcu firma Ubisoft zapowiedziała, że testy ruszą właśnie na początku 2016 roku. Poza tym piątek to najlepszy i najczęściej wybierany przez wydawców dzień na rozpoczęcie beta-testów gier.

Jeśli wierzyć powyższym doniesieniom, FunStock Digital (i być może inne sklepy) zaczną rozsyłać kody do bety pod koniec bieżącego tygodnia lub na początku przyszłego. Tak czy inaczej, jeśli chcecie zapewnić sobie udział w becie The Division, macie dwie opcje. Pierwsza to zamówić tę sieciową grę akcji w przedsprzedaży. Drugi sposób na zdobycie klucza polega na zakupieniu dostępnej w tym tygodniu paczki Humble Weekly Bundle z grami Ubisoftu sygnowanymi nazwiskiem Toma Clancy’ego za kwotę wyższą niż aktualna średnia wpłat – w tym momencie wynosi ona 9,84 dolarów (ok. 39 zł). Ostatecznie można też zgłosić chęć uczestnictwa na oficjalnej stronie i liczyć na wylosowanie.

Światową premierę The Division zaplanowano na 8 marca 2016 roku. Tego dnia potencjalny hit studia Massive Entertainment trafi na PC, PlayStation 4 i Xboksa One.

  1. Tom Clancy's The Division - kompendium wiedzy / FAQ
  2. Graliśmy w Tom Clancy’s The Division – co oferuje sieciowa gra Ubisoftu na kilka miesięcy przed premierą?
  3. Oficjalna strona gry Tom Clancy's The Division