Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 grudnia 2015, 19:08

autor: Krzysztof "Renox" Nieradko

Tom Clancy's The Division – globalna beta gry przesunięta na 2016 rok

Firma Ubisoft poinformowała, że ogólna beta sieciowej strzelanki Tom Clancy's The Division rozpocznie się dopiero na początku przyszłego roku. Posiadacze konsol Xbox One będą jednak mogli sprawdzić omawianą produkcję w ramach ekskluzywnych testów alfa, które wystartują już w najbliższą środę. Pierwszeństwo otrzymają rzecz jasna ci, którzy zgłosili zamówienia na przedpremierowy zakup rzeczonego tytułu.

Globalna beta Tom Clancy's The Division przesunięta na przyszły rok. - Tom Clancy's The Division – globalna beta gry przesunięta na 2016 rok - wiadomość - 2015-12-07
Globalna beta Tom Clancy's The Division przesunięta na przyszły rok.

Jeżeli liczyliście na rychłą możliwość uczestnictwa w globalnych testach gry Tom Clancy's The Division, to nie mamy dla Was zbyt optymistycznych wieści. Firma Ubisoft ujawniła bowiem, że ogólna beta wspomnianej strzelanki ruszy dopiero na początku przyszłego roku. Sytuacja nie prezentuje się jednak aż tak źle dla wszystkich. W najbardziej uprzywilejowanej pozycji znaleźli się posiadacze konsol Xbox One, którzy jeszcze w tym tygodniu będą mogli wziąć udział w dopiero co zapowiedzianych, ekskluzywnych testach alfa.

Tego rodzaju oferta skierowana zostanie przede wszystkich do tych osób, które złożyły swoje przedpremierowe zamówienia na The Division. Napisałem „przede wszystkim”, ponieważ to właśnie oni jako pierwsi będą mogli uczestniczyć w nadchodzących testach. Pozostali posiadacze sprzętu Microsoftu będą musieli liczyć na to, że to właśnie ich konto zarejestrowane na oficjalnej stronie gry zostanie szczęśliwie wylosowane. Całość rozpocząć ma się w środę, 9 grudnia, i potrwać do najbliższej soboty. W ramach tego wydarzenia zainteresowani będą mogli wypróbować starcia PvP na specjalnych obszarach (tzw. Stref Mroku, czyli Dark Zones).

Należy nadmienić, że opisywane tutaj alfa testy mają na celu udoskonalić omawianą strzelankę, dlatego też nie bądźcie zaskoczeni potencjalnymi błędami. Mając na uwadzę dosyć ekskluzywny charakter całego przedsięwzięcia, Ubisoft przestrzega przed jakimkolwiek przechwytywaniem gameplay’u czy robieniem zrzutów ekranu. Gracze będą musieli zaakceptować stosowną klauzulę o zachowaniu poufności.

Dodatkowo warto podkreślić, że osoby, które złożą zamówienia przedpremierowe na edycje Xbox One, PS4 oraz PC, uzyskają pewność wzięcia udziału w przesuniętych dzisiaj globalnych testach beta.