Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowePCiOSAND
Okładka Rusty Lake Hotel (PC)
OkładkaRusty Lake Hotel (PC)

Rusty Lake Hotel

Opracowana przez deweloperów z holenderskiego studia Rusty Lake surrealistyczna gra przygodowa typu point-and-click.

Przygodowe | point-and-click | 2D | surrealizm

Rusty Lake Hotel Premiera

14gru2015

iOS AND PC

producent: Rusty Lake wydawca: Rusty Lake Strona oficjalna

Rusty Lake Hotel na platformę PC, iOS i AND to przygodowa produkcja deweloperów z holenderskiego studia Rusty Lake, znanego z takich projektów jak Cube Escape Harvey's Box, Cube Escape Arles, Cube Escape The Lake czy też Cube Escape Case 23.

Fabuła

Warstwa fabularna Rusty Lake Hotel jest mroczna i intrygująca. Do tytułowego hotelu przybywa bowiem pięciu gości, którymi musimy się zaopiekować, a tak naprawdę pozbawić ich życia. Każdym z nich zajmujemy się osobno, wykonując różne czynności, np. zatruwając nieszczęśnika. Wszystko jest tym ciekawsze, że akcja rozgrywa się w zwierzęcym, surrealistycznym świecie.

Mechanika

Rusty Lake Hotel na platformę PC, iOS i AND to przygodówka point-and-click, co oznacza, że rozgrywka opiera się na odwiedzaniu kolejnych lokacji, w których poszukujemy różnych przedmiotów niezbędnych do uporania się z danym problemem. Znalezione elementy lądują w naszym ekwipunku i mogą zostać wykorzystane w późniejszym czasie. Deweloperzy przygotowali sześć pokoi wypełnionych rozmaitymi zagadkami. O ile założenia rozgrywki są proste, o tyle podczas zabawy należy się wykazać spostrzegawczością, kojarzeniem faktów oraz wyobraźnią.

Kwestie techniczne

Deweloperzy z Rusty Lake zatroszczyli się o klimatyczną i ciekawą stylistycznie oprawę graficzną 2D, która uzupełniana jest przez zróżnicowaną ścieżkę dźwiękową - w każdym pokoju, jaki odwiedzamy w Rusty Lake Hotel na platformę PC, iOS i AND, przygrywa nam inny motyw muzyczny.

Tryb gry: single player  

Ocena użytkowników: 8,6 / 10 na podstawie 103 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Rusty Lake Hotel: 12+

iOS
AND
PC