Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogiczneiOSAND
Okładka Pudding Monsters (iOS)

Pudding Monsters

Zabawna gra logiczna od twórców serii Cut the Rope. Podczas rozgrywki łączymy ze sobą małe porcje budyniu, tworząc duże budyniowe stworki, których nie zje żaden człowiek. W ten sposób chronimy naszych deserowych podopiecznych przed niechybną śmiercią.

Logiczne | zagraj za darmo | 2D

Okładka Pudding Monsters (iOS)

producent: ZeptoLab

wydawca: ZeptoLab

Strona oficjalna

data premiery gry:

20gru2012

iOS

21gru2012

AND

Studio ZeptoLab znane jest graczom przede wszystkim z serii Cut the Rope, ale to nie jedyne produkcje stworzone przez ten zespół. Oprócz wspomnianego cyklu firma jest odpowiedzialna także za King of Thieves oraz Pudding Monsters na platformę AND i iOS.

Fabuła

W grze Pudding Monsters fabuła nie ma większego znaczenia, ale deweloperzy zatroszczyli się o prostą historyjkę, w której główną rolę odgrywa tytułowy budyń. Nasi kamraci, czyli inne budynie, są pożerani przez wiecznie nienajedzonego człowieka, więc nie pozostaje nam nic innego, jak połączyć siły i stać się mega budyniem, któremu nic nie zaszkodzi.

Mechanika

Pudding Monsters na platformę AND i iOS to zabawna gra logiczna. Rozgrywka polega na łączeniu poszczególnych porcji budyniu ze sobą i tworzeniu w ten sposób wielkiego deseru, za co jesteśmy nagradzani gwiazdkami (maksymalnie trzema na każdym poziomie). By nie było zbyt łatwo, budynie przemieszczamy tylko w linii prostej w prawo, lewo, górę i dół. Ponadto niewielkie plansze usłane są przeszkodami oraz pułapkami, więc z pozoru banalne zadanie bardzo szybko komplikuje się, wymagając od gracza wysilenia szarych komórek. Przygoda podzielona została na 100 zróżnicowanych leveli, zapewniających kilka godzin rozgrywki. Dodatkowo do już zaliczonych układów można wracać, próbując poprawiać osiągnięte wcześniej wyniki.

Inne

Pudding Monsters na platformę AND i iOS zostało udostępnione w dwóch wersjach – darmowej oraz płatnej, która może się pochwalić m.in. grafiką w wysokiej rozdzielczości. W obu edycjach podczas gry pojawiają się jednak reklamy, a dodatkowo nie brakuje mikropłatności.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: mała (do 50 MB)

Gry podobne do Pudding Monsters

Wymagania wiekowe Pudding Monsters

odpowiednia dla każdego wieku

iOS
AND