Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 września 2015, 14:30

autor: Draug

Wieści ze świata (Project CARS, Grow Home) 17/9/2015

Dziś piszemy m.in. o planach studia Slightly Mad odnośnie dalszych DLC do gry Project CARS oraz sukcesie Grow Home na PlayStation 4. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Promocje Steama

Promocja dnia (do czwartku 17.09 do godz. 19:00):

Szaleństwo w środku tygodnia (do piątku 18.09 do godz. 19:00):

Oferta tygodniowa (do poniedziałku 21.09 do godz. 19:00) – obniżka cen 144 tytułów, WWW

Promocje GOG.com

INDIE PINATA

GOG.com do spółki z polskim studiem Crunching Koalas w ubiegły piątek rozpoczęło szczególną promocję na gry niezależne. Kilkadziesiąt tytułów zostało przecenionych, a ponadto istnieje możliwość kupienia „piniaty” za 3 dolary (ok. 11 zł) – w środku kryje się losowa produkcja o wartości od 9,99 do 44,99 dolarów. W ostatniej dobie czasu trwania wyprzedaży można kupić taniej wszystkie gry, które wcześniej były objęte promocją, jak również kilka nowych, przedtem niedostępnych. Oto wybrane oferty, obowiązujące do piątku 18 września do godz. 11:59:

Wieści ze świata (Project CARS, Grow Home) 17/9/2015 - ilustracja #1

Project CARS – plany Slightly Mad Studios dot. DLC

Studio Slightly Mad podsumowało dotychczasowe osiągnięcia swojego najnowszego dzieła, przy okazji zdradzając plany na jego najbliższą przyszłość. Dowiedzieliśmy się w ten sposób, że Project CARS jeszcze przed końcem roku doczeka się kolejnych sporych paczek DLC. „Wkrótce” dostaniemy dodatek z nowymi trasami, w październiku w ręce graczy trafi specjalny zestaw samochodów, o które prosiła społeczność, natomiast w listopadzie zobaczymy jeszcze jedno rozszerzenie z torami, tym razem znacznie większe (albo wręcz „olbrzymie”, jak to określił deweloper). Na razie nie wiadomo, co dokładnie znajdzie się w tych DLC.

Grow Home – 1,5 miliona pobrań na PS4 w tydzień

Grow Home – sympatyczna zręcznościówka od studia Ubisoft Reflections – okazała się dużym sukcesem na konsoli PlayStation 4. Została pobrana ponad 1,5 miliona razy w ciągu tygodnia od momentu, gdy została udostępniona (tj. 1 września). Tym samym stała się zdobywcą rekordu dla najszybciej ściąganej gry Ubisoftu z usługi PlayStation Network. Jednak powodzenie to ma konkretną przyczynę – Grow Home jest główną pełną wersją, która wraz z początkiem września trafiła w ręce subskrybentów usługi PlayStation Plus. Przy okazji jest to pierwsza gra wybrana przez społeczność w ramach akcji Vote to Play.

Galeria obrazków

Oprócz tego polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

Galeria filmów

…oraz najnowsze filmy: