Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 czerwca 2012, 13:45

autor: Sarge

Wieści ze świata (Overstrike, Star Wars: The Old Republic) 15/6/12

Dziś piszemy m.in. o finale akcji Humble Indie Bundle V, ewentualnym przejściu gry Star Wars: The Old Republic na model free to play, prezentacji Overstrike, a także Transformers Prime: The Game w wersji na Wii U. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

SOL: Exodus

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę SOL: Exodus. Dzieło studia Seamless Entertainment możecie aktualnie nabyć 50% taniej. Produkcja kosztuje 4,99 euro (ok. 21 zł). Promocja potrwa do godziny 19:00.

Transformers Prime: The Game

Z informacji umieszczonej na oficjalnej stronie internetowej firmy Activision wynika, że gra Transformers Prime: The Game ukaże się także na Wii U. Dotychczas zapowiedziano jedynie wersje na Wii, 3DS-a oraz DS-a. Amerykański wydawca do tej pory nie wydał oficjalnego oświadczenia w tej sprawie.

Overstrike

Frank Gibeau z firmy Electronic Arts zdradził w wywiadzie dla serwisu CVG, że studio Insomniac Games latem powinno zaprezentować w akcji grę Overstrike, która zmierza na PlayStation 3 oraz Xboksa 360. Rozmówca wyjaśnił, że produkcja nie została pokazana na targach E3 w Los Angeles, bo wymaga jeszcze trochę szlifów i poprawek. Istnieje jednak spora szansa, że zobaczymy ją na niemieckiej imprezie gamescom.

Star Wars: The Old Republic

Emmanuel Lusinchi ze studia BioWare zdradził w wywiadzie dla serwisu GamesTM, że deweloper przygląda się rynkowi gier typu free to play. Rozmówca powiedział wiele bardzo ciepłych słów w kierunku takich produkcji, co może dawać nadzieję, że Star Wars: The Old Republic prędzej czy później również przejdzie na darmowy model biznesowy. Na razie nie ma jednak żadnych konkretnych planów w tej kwestii.

Humble Indie Bundle V

Zakończyła się piąta edycja akcji Humble Indie Bundle. Pakiet oferowanych gier zakupiły 598 973 osoby, które zapłaciły w sumie 5 106 673 dolarów. Daje to średnią 8,53 dolarów od każdego nabywcy, a największą hojnością wykazali się użytkownicy Linuksa. W ofercie Humble Indie Bundle V znalazło się osiem gier oraz pięć ścieżek dźwiękowych.

Cities XL 2012

W ramach Oferty Weekendowej na platformie Steam o 75% przeceniono grę Cities XL 2012. Dzieło studia Focus Home Interactive możecie aktualnie nabyć 75% taniej. Produkcja kosztuje 10 euro (ok. 43 zł). Promocja potrwa do godziny 19:00.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier:

Ostatnia aktualizacja: 2012-06-15

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.