Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 kwietnia 2013, 14:50

autor: Sarge

Wieści ze świata (Minecraft, Sleeping Dogs, Theme Park Studio) 15/4/13

Dziś piszemy m.in. o opóźnieniu premiery pudełkowej wersji Minecrafta, trybie multiplayer w Sleeping Dogs, a także zbiórce pieniędzy na produkcję Theme Park Studio. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Darksiders II

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę Darksiders II. Dzieło studia Vigil Games możecie aktualnie nabyć 75% taniej. Produkcja kosztuje 12,49 euro (ok. 51 zł). Promocja potrwa do godziny 19:00.

Theme Park Studio

Studio Pantera Entertainment (Hyper Rails, Roller Coaster Factory) rozpoczęło zbiórkę pieniędzy w serwisie Kickstarter na grę Theme Park Studio. Jest to symulator zawierający narzędzia pozwalające graczom na projektowanie, tworzenie i testowanie parków rozrywki. Do sfinalizowania tego projektu twórcy potrzebują 80 tysięcy dolarów. Jak dotąd udało się zgromadzić ponad 16 tysięcy dolarów, a do końca zbiórki pozostały 34 dni.

Minecraft

Larry „Major Nelson” Hryb (zajmujący się kontaktami ze społecznością Xbox Live) poinformował na Twitterze o przesunięciu daty premiery pudełkowej wersji Minecrafta na Xboksa 360. Produkcja studia Mojang zadebiutuje w amerykańskich sklepach 4 czerwca, choć początkowo mówiło się o 30 kwietnia. Wciąż nie wiadomo, czy pudełkowa wersja Minecrafta ukaże się w Europie.

Sleeping Dogs

W sieci pojawił się film prezentujący w akcji bardzo wczesną wersję moda dodającego tryb multiplayer do gry Sleeping Dogs. W tej chwili nie znamy choćby przybliżonego terminu zakończenia prac nad tą modyfikacją.

Keppler Mobile

Serwis VentureBeat opublikował film przedstawiający grę Battlefield 3 działającą na Keppler Mobile – chipie nowej generacji, przeznaczonym dla urządzeń mobilnych. Prezentacja robi spore wrażenie, bo takiego poziomu oprawy graficznej nie mieliśmy jeszcze okazji oglądać na jakimkolwiek przenośnym sprzęcie.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier: