Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka Theme Park Studio (PC)
OkładkaTheme Park Studio (PC)

Theme Park Studio PC

Symulator budowania lunaparku od studia Pantera Entertainment. Theme Park Studio pozwala graczom nie tylko zaprojektować wymarzony park rozrywki, lecz także ukształtować krajobraz, w jakim ma on się znajdować.

Symulacje | maszyny i urządzenia | budowa wesołego miasteczka

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Theme Park Studio Premiera PC

wczesny dostęp

27lutego2014

data nieogłoszona

producent: Pantera Entertainment Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Theme Park Studio

The Movies

Roller Coaster World

Coaster Crazy

Theme Park Studio to symulator konstrukcji lunaparku. Produkcję opracowało studio Pantera Entertainment.

Theme Park Studio oferuje potężny zestaw narzędzi, który umożliwia graczom zaprojektowanie własnych lunaparków oraz kolejek górskich. Zabawę rozpoczynamy od wykreowania mapy. Kształtujemy jej teren i zapełniamy go jeziorami, rzekami, lasami oraz górami. Następnie zajmujemy się budową samego wesołego miasteczka. Autorzy przygotowali prosty w obsłudze interfejs, który wyręcza gracza w wielu aspektach, takich jak np. odpowiednie ukształtowanie dróg między dwoma punktami.

Najbardziej rozbudowanym elementem całości jest edytor kolejek górskich. Ręcznie ustalamy ich kształt, wliczając to każdy zakręt i wzniesienie, a następnie wzbogacamy je dodatkowymi atrakcjami. Wszystkim tym rządzi zaawansowany silnik fizyczny, który realistycznie odtwarza siły, jakie oddziałują na wagoniki i tory w prawdziwych kolejkach górskich. Theme Park Studio umożliwia również budowę restauracji, sklepików z prezentami, toalet i innych budynków niezbędnych w lunaparku. Na samym końcu, gdy już wszystko będzie gotowe, otwieramy wrota przed gośćmi. Dostępna jest też opcja wcielenia się w jednego z odwiedzających i osobistego sprawdzenia wszystkich atrakcji. Nie zabrakło też możliwości załadowania wesołych miasteczek autorstwa innych użytkowników.

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 7.3 / 10 na podstawie 18 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Theme Park Studio: Odpowiednia dla każdego wieku.