Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogiczneWiiUPC
Okładka Coaster Crazy Deluxe (WiiU)

Coaster Crazy Deluxe

Coaster Crazy

Coaster Crazy to wyprodukowana przez zespół Frontier Developments gra logiczna. Wcielamy się w pracownika lunaparku, którego zadaniem jest projektowanie coraz bardziej skomplikowanych kolejek górskich. Jednocześnie musimy dbać o zaspokajanie konkretnych potrzeb klientów.

Logiczne

Okładka Coaster Crazy Deluxe (WiiU)

data premiery gry:

anulowana

PC

21lis2013

WiiU
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Coaster Crazy to gra logiczna, w której zadaniem gracza jest konstruowanie kolejek górskich. Całość oparto na modelu darmowym z mikropłatnościami. Jest to produkcja studia Frontier Developments, które ma na koncie utrzymaną w podobnych klimatach strategię RollerCoaster Tycoon 3 oraz serię Thrillville.

Gracze wcielają się w pracownika lunaparku, którego zadaniem jest projektowanie i budowanie coraz bardziej skomplikowanych kolejek górskich. Coaster Crazy umożliwia dużą swobodę konstrukcji – możemy korzystać zarówno z klasycznych elementów (np. drewna), jak i nowoczesnych materiałów oraz nadać naszemu dziełu praktycznie dowolny kształt. Nawet dokładne odtworzenie rzeczywistych kolejek górskich nie stanowi żadnego problemu.

Jednocześnie odwiedzający lunapark goście mają własne wymagania odnośnie atrakcji oferowanych przez kolejki i naszym zadaniem jest ich zaspokajanie. Przykładowo, jedna grupa klientów może preferować niesamowite prędkości, co da sie uzyskać budując wysokie spady, podczas gdy inni ludzie wolą ostre skręty lub jazdę do góry nogami. Coaster Crazy oferuje swobodny tryb rozgrywki, jak również kampanię zawierającą trzydzieści wyzwań.

Gra pozwala na budowanie i rozwijanie kolejkowego imperium w wielu znanych lokacjach na całym świecie. Autorzy przygotowali ciekawe opcje sieciowe, w ramach których możemy dzielić się z resztą społeczności naszymi projektami, zgrywać cudze kreacje oraz brać udział w dziennych wyzwaniach budowniczych. Dostępny jest również regularnie uaktualniany ranking najlepszych graczy.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe Coaster Crazy Deluxe

odpowiednia dla każdego wieku

Twórcy RollerCoaster Tycoon 3 wydali mobilną grę logiczną Coaster Crazy, wersja pecetowa w drodze
Twórcy RollerCoaster Tycoon 3 wydali mobilną grę logiczną Coaster Crazy, wersja pecetowa w drodze

wiadomość16 listopada 2012

Znane z RollerCoaster Tycoon 3 studio Frontier Developments wypuściło na urządzenia mobilne grę logiczną Coaster Crazy, w której zadaniem gracza jest konstruowanie kolejek górskich w lunaparku. Trwają również prace nad wersją pecetową.

PC
WiiU