Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowePCiOS
Okładka Dark Heritage: Guardians of Hope (iOS)
OkładkaDark Heritage: Guardians of Hope (iOS)

Dark Heritage: Guardians of Hope

Dark Heritage: Guardians of Hope to wyprodukowana przez studio World-LooM casualowa przygodówka z zagadkami typu „ukryte przedmioty”.

Przygodowe | ukryte przedmioty | casual | horror | minigry

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Dark Heritage: Guardians of Hope Premiera

1cze2012

PC

23wrz2013

iOS

Gry podobne do Dark Heritage: Guardians of Hope

Syberia

Nightmares from the Deep: Davy Jones

Mind Snares: Alice's Journey

Dark Heritage: Guardians of Hope jest dziełem warszawskiego studia World-LooM, znanego przede wszystkim z serii casualowych strategii typu time-management – Fix-it-up. Tym razem deweloperzy pokusili się o utrzymaną w klimacie horroru przygodówkę HOG (hidden objects game).

Akcja gry osadzona została na pełnej tajemnic wyspie Canon Rock, na którą główny bohater trafia podążając tropem swego zaginionego nauczyciela. Wkrótce okazuje się, że w sprawę zamieszane są złe siły, pragnące przejąć kontrolę nad mocami starożytnego artefaktu – kamienia filozoficznego.

W trakcie zabawy gracz musi poradzić sobie z szeregiem zagadek typu „ukryte przedmioty”, a także łamigłówkami w formie mini-gierek. Rozgrywka odznacza się relatywnie niskim poziomem trudności, co w połączeniu z intuicyjnie prostym systemem sterowania stanowi wyraźny ukłon w stronę casualowych odbiorców.

Oprawa wizualna Dark Heritage: Guardians of Hope nie odbiega jakością wykonania od standardów w grach HOG. Dwuwymiarowa grafika bazuje na ręcznie rysowanych tłach oraz nieskomplikowanych animacjach. Na uwagę zasługują przerywniki (cutscenki) zrealizowane w formie live-video, a także profesjonalne udźwiękowienie obejmujące również dubbingowane dialogi.

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: duża (powyżej 500 MB)

Wymagania wiekowe Dark Heritage: Guardians of Hope: 12+

Dark Heritage: Guardians of Hope Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium III 1.2 GHz
  • 512 MB RAM
  • Windows XP/Vista/7
PC
iOS