Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 kwietnia 2013, 14:38

autor: Góral

The Elder Scrolls: Arena powróci. Tytuł otrzymał już kategorię wiekową [UAKTUALNIENIE]

Do bazy australijskiego systemu przyznającego kategorie wiekowe grom wideo trafił tytuł The Elder Scrolls: Arena. Pierwotnie produkcja ta ukazała się na rynku w 1994 roku, więc wygląda na to, że Bethesda szykuje jej reboot albo remake HD.

Bethesda potwierdziła, że nie powstaje żadna nowa wersja gry The Elder Scrolls: Arena. Okazało się, że jest to pomyłka, a do systemu ratingowego wkradł się błąd.

W australijskim systemie ratingowym pojawił się wpis dotyczący gry The Elder Scrolls: Arena. Wygląda na to, że firma Bethesda szykuje albo reboot kultowej gry, albo jej remake. Niestety obecnie dysponujemy zaledwie kilkoma informacjami na jej temat.

Oryginalne The Elder Scrolls: Arena z 1994 roku. - The Elder Scrolls: Arena powróci. Tytuł otrzymał już kategorię wiekową [UAKTUALNIENIE] - wiadomość - 2013-04-16
Oryginalne The Elder Scrolls: Arena z 1994 roku.

W zasadzie wiemy jedynie, że za projekt odpowiada Bethesda, w grze będzie trochę przemocy, a sam tytuł ma być multiplatformowy. Cała reszta pozostaje tajemnicą, gdyż producent nie zabrał jeszcze oficjalnego stanowiska w tej sprawie.

The Elder Scrolls: Arena oryginalnie ukazało się w kwietniu 1994 roku. Była to pierwsza odsłona kultowej już serii gier RPG, która do dzisiaj doczekała się pięciu głównych części i kilku powiązanych projektów (między innymi na telefony komórkowe). Ostatnią pozycją jest Skyrim z 2011 roku, którego recenzję w naszym serwisie przeczytacie tutaj. Obecnie Arena jest zupełnie darmowa. Tytuł można pobrać z oficjalnej strony gry.

Wpis The Elder Srolls: Arena w australijskim systemie ratingowym. - The Elder Scrolls: Arena powróci. Tytuł otrzymał już kategorię wiekową [UAKTUALNIENIE] - wiadomość - 2013-04-16
Wpis The Elder Srolls: Arena w australijskim systemie ratingowym.

Tajemnicze nowe wcielenie The Elder Scrolls: Arena to nie jedyny projekt, którego można się spodziewać z obozu ZeniMax/Bethesda. Firma pracuje także nad grą The Elder Scrolls Online, będącą pierwszą produkcją ze świata TES reprezentującą gatunek MMO. Tytuł powstaje w studiu ZeniMax Online, a więcej na jego temat dowiecie się z informacji opublikowanych w zeszłym miesiącu.