Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 października 2009, 14:00

autor: Jiker

Wieści ze świata (Left 4 Dead 2, Age of Conan, World of Warcraft) 28/10/09

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: demo Left 4 Dead 2, zmiana rasy w World of Warcraft, aktualizacja Age of Conan, Osiągnięcia w The Ballad of Gay Tony i inne. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: demo Left 4 Dead 2, zmiana rasy w World of Warcraft, aktualizacja Age of Conan, Osiągnięcia w The Ballad of Gay Tony i inne. Zapraszamy do lektury.

Left 4 Dead 2

Demo Left 4 Dead 2 jest już dostępne dla posiadaczy Xboksa 360. Mogą się w nie zaopatrzyć osoby, które złożyły zamówienie przedpremierowe na pełną wersję dzieła Valve. W przypadku PC demonstracja zostanie aktywowana dzisiaj o 21:00. Ważące ponad 1,5 GB możecie już jednak pobrać – znajdziecie je na Steamie. Pełna wersja L4D2 zadebiutuje na polskim rynku 20 listopada. Premiera światowa odbędzie się trzy dni wcześniej.

Wieści ze świata (Left 4 Dead 2, Age of Conan, World of Warcraft) 28/10/09 - ilustracja #1

CSI: Deadly Intent

Left 4 Dead 2 to nie jedyna gra, która w ostatnich godzinach zawitała do oferty Xbox Live pod postacią dema. Kolejną jest przygotówka CSI: Deadly Intent, opracowana przez studio Telltale Games – autorów Sama & Maxa oraz Tales of Monkey Island. Próbkę zwyczajowo mogą obecnie pobrać wyłącznie posiadacze złotego abonamentu Xbox Live. Pozostali otrzymają taką możliwość za tydzień. Przypominamy, że CSI: Deadly Intent to produkcja nawiązująca do dziewiątego sezonu serialu CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas. Jej amerykańska premiera odbyła się wczoraj. Do Europy w wersjach na PC, Xboksa 360 i Wii trafi w przyszłym miesiącu. Podobnie jak oferująca nieco odmienna rozgrywkę edycja na DS-a.

World of Warcraft

Zmiana rasy postaci jest już możliwa w świecie World of Warcraft. Umożliwia to specjalny serwis uruchomiony w ramach portalu poświęconego słynnej marce MMO. Każdorazowa zmiana tego typu to koszt rzędu 20 euro lub 25 dolarów. Aby móc skorzystać z nowej funkcji bohater musi się znajdować na co najmniej 10 poziomie doświadczenia. Wszystkie istotne szczegóły znajdziecie w tym miejscu.

DirectX 11

Udostępniono biblioteki DirectX 11 w wersji przystosowanej do środowiska Windows Vista. Znalazły się one w ramach najnowszej aktualizacji systemu operacyjnego.

Age of Conan

Age of Conan doczekał się kolejnej, darmowej aktualizacji – nazwanej Night of Lost Souls. Z informacji udostępnionych przez firmę Funcom wynika, że oprócz poprawek wprowadza ona do gry nowe przedmioty, w tym bronie, nową lokację w Tarantii (tajemniczą willę), loch Iron Tower przeznaczony dla postaci o wysokim poziomie doświadczenia, a także system Veteran Points, umożliwiający zdobywanie ciekawych nagród osobom grającym w grę od dłuższego czasu.

GTA IV: The Ballad of Gay Tony

Serwis Worthplaying opublikował listę Osiągnięć, które będziemy mogli zdobyć w grze GTA IV: The Ballad of Gay Tony – drugim rozszerzeniu do bestsellerowego GTA IV. W sumie 10 Achievementów wzbogaci naszego GamerScore’a o 250 punktów. Premiera dodatku już jutro.

Frogger Returns

Jeszcze tej jesieni na Wii (WiiWare) i PlayStation 3 (PlayStation Network) trafi wznowienie kultowych przygód żaby – zręcznościowa produkcja o tytule Frogger Returns. Tytuł otrzyma nowoczesną, trójwymiarową oprawę graficzną, lecz w założeniach pozostanie grą znaną nam już od 28 lat. Produkcję stworzy firma Konami, odpowiedzialna również za oryginał z 1981 roku. We Frogger Returns znajdzie się m.in. tryb wieloosobowy oraz kilkadziesiąt rozbudowanych poziomów.

Wieści ze świata (Left 4 Dead 2, Age of Conan, World of Warcraft) 28/10/09 - ilustracja #2

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Tower Bloxx Deluxe

NBA 2K10

Pro Evolution Soccer 2010

Inferno Pool

LEGO Universe

Crime Scene

Angel Cat Sugar

Football Manager Handheld 2010

Borderlands

Monado: Beginning of the World

Stoked: Big Air Edition

Torchlight

Wheelspin

Galeria filmów

A także najnowsze filmy z gier:

Aliens vs Predator - pierwsze wrażenia video zapowiedź

Gramy w Left 4 Dead 2 Gramy!

Dragon Age: Początek

CSI: Deadly Intent

East India Company: Privateer

NCAA Basketball 10

LEGO Rock Band - Final Countdown

gry