Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 listopada 2009, 14:55

autor: Jiker

Wieści ze świata (Forza Motorsport 3, The Sims 3, LEGO Indiana Jones) 18/11/09

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: Facebook w PlayStation Network, DLC do Forza Motorsport 3, premiera nowego LEGO Indiana Jones i rozszerzenia do The Sims 3, nowe studio Activision i inne. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: Facebook w PlayStation Network, DLC do Forza Motorsport 3, premiera nowego LEGO Indiana Jones i rozszerzenia do The Sims 3, nowe studio Activision i inne. Zapraszamy do lektury.

PlayStation 3

Jeszcze dzisiaj powinna zostać udostępniona nowa aktualizacja firmware dla konsoli PlayStation 3. Wraz z updatem 3.10 posiadacze najnowszej platformy Sonyobchodzącej w Stanach Zjednoczonych trzecie urodziny – uzyskają dostęp do serwisu Facebook.com (wraz z zamieszczaniem informacji o zdobytych Trofeach i zakupach w PS Store). Dodatkowo w szeregu krajów europejskich odblokowany zostanie dostęp do kilku kanałów telewizyjnych. Dla Polski póki co przewidziany został filmowy AXN i Animax. W przyszłości mają do nich dołączyć kolejne stacje. Dodatkowo aktualizacja wprowadza kilka nowości w kontekście listy przyjaciół - dotyczących głównie wizualnej strony usług.

Forza Motorsport 3

Studio Turn 10 udostępniło wszystkim posiadaczom gry wyścigowej Forza Motorsport 3 darmowe DLC, w skład którego wszedł samochód Hyundai Genesis Coupe (dodatek znajdziecie na Rynku). Przedstawiciele producenta zapowiedzieli również, że 8 grudnia do cyfrowej sprzedaży w cenie 400 punktów MS trafi Hot Holidays Car Pack, zawierający dziesięć nowych pojazdów, w tym Ferrari 458 Italia. Tego samego dnia ofertę Xbox Live Marketplace zasili darmowe Audi S4 z 2010 roku.

LEGO Indiana Jones 2: The Adventure Continues

Do sprzedaży w Stanach Zjednoczonych trafiła przygodowa gra akcji LEGO Indiana Jones 2: The Adventure Continues. Kontynuacja wielkiego hitu autorstwa Traveller’s Tales została wydana w wersjach na Wii, Nintendo DS, PlayStation 3, PSP, Xbox 360 oraz PC. Debiut europejski odbędzie się w piątek. Więcej informacji na temat produkcji dostarczy Wam nasza zapowiedź.

The Sims 3: Wymarzone Podróże

Swoją amerykańską premierę odnotował także pierwszy dodatek do The Sims 3. Polski debiut Wymarzonych Podróży odbędzie się w piątek, 20 listopada. Sugerowana cena gry w pudełkowej wersji ustalona została przez rodzimy oddział Electronic Arts na poziomie 89,90 złotych (w Sklepie gry-online.pl produkcje nabędziecie jednak 10 złotych taniej). W nowym rozdziale trzeciej gry zwiedzamy między innymi Egipt, Chiny czy Francję. Każda z lokacji została wypełniona zawartością, elementami wyposażenia, ubraniami i postaciami.

Activision

Koncern Activision potwierdził nasze nieoficjalne doniesienia sprzed dwóch miesięcy, w których informowaliśmy Was o planach powołania nowego studia deweloperskiego Sledgehammer Games. Na jego czele stanęli Glen Schofield i Michael Condrey z Visceral Games (Dead Space, Dante's Inferno). Firma pracuje już nad swoją pierwszą produkcją. Szczegóły na jej temat poznamy w swoim czasie.

Sony, EA, Ubisoft, Disney

Firmy Sony, Electronic Arts, Ubisoft oraz Disney zostały pozwane przez teksańską firmę Bareis Technologies. Jej przedstawiciele twierdzą, że bezprawnie wykorzystały one w swoich grach jeden z patentów zarejestrowanych przez Bareis w amerykańskim Urzędzie Patentowym. Chodzi o mechanizmy rozpoznawania ludzkiej mowy zastosowane w takich produkcjach, jak Rainbow Six: Lockdown, Rainbow Six 3, Rainbow Six Vegas, Ghost Recon 2, EndWar, markę SOCOM, serię NASCAR oraz Phonics Quest.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Alliance of Valiant Arms

Drakensang: The River of Time

Encleverment Experiment

EverQuest II: Sentinel's Fate

Madden NFL Arcade PS3

Madden NFL Arcade X360

Fallout Online

Lost in the City

Fast Food Panic Wii

Fast Food Panic DS.

Star Trek: D.A.C.

Dragon Ball: Raging Blast

Bonk: Brink of Extinction PS3

Bonk: Brink of Extinction Wii

Bonk: Brink of Extinction X360

Galeria filmów

A także najnowsze filmy z gier:

Gramy w Venetica Gramy!

Gramy w Bayonetta - walka z bossem Gramy!

Assassin's Creed II - gameplay - wersja PL

Gramy w Assassin's Creed II – początek rozgrywki Gramy!

Gramy w Assassin's Creed II - spacer po Florencji Gramy!