Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGPC
Okładka EverQuest II: Sentinel's Fate (PC)

EverQuest II: Sentinel's Fate PC

Szósty dodatek do drugiej odsłony popularnego cyklu EverQuest, zapoczątkowanego w 1999 roku przez zespół Daybreak Game Company.

To jest dodatek do gry EverQuest II.

RPG | zagraj za darmo | MMO

PC Windows
Okładka EverQuest II: Sentinel's Fate (PC)

data premiery gry w wersji PC:

16lutego2010

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Sentinel’s Fate to szóste rozszerzenie do popularnej gry MMOcRPG, EverQuest II. Dodatek, opracowany przez firmę Sony Online Entertainment, można nabyć zarówno w sklepach, jak i za pośrednictwem Internetu. Wraz z jego zakupem uzyskujemy dostęp do zawartości wszystkich dotychczasowych rozszerzeń EverQuesta II.

Wśród najważniejszych nowości wprowadzonych do świata EverQuest II wraz z Sentinel’s Fate należy wymienić przede wszystkim dwa niedostępne wcześniej obszary – The Sundered Frontier oraz Stone Brunt Highlands. To oczywiście nie wszystko. Gracz, który zaopatrzył się w szóste rozszerzenie uzyskuje również dostęp do dwunastu nowych lochów. W czasie eksploracji lokacji otrzymujemy szansę zaliczenia 400 nowych questów, dzięki którym poznajemy historię krainy Odus – prawowitego domu ras Erudite i Kerra.

Instalacja Sentinel’s Fate wiąże się także z otrzymaniem dostępu do ponad 2000 nowych przedmiotów – w tym broni i elementów opancerzenia. Ponadto postać zarządzana przez gracza może od teraz korzystać z szeregu alternatywnych umiejętności ofensywnych, które przydają się szczególnie w starciach z nowymi typami przeciwników. Warto również zauważyć, że Sentinel’s Fate jest kolejnym dodatkiem do EverQuest II zwiększającym dostępny poziom doświadczenia. Po jego nabyciu możemy awansować na 90 level.

W zestawie z Sentine’s Fate znalazła się sieciowa karcianka Legends of Norrath, scenariusz The Fall of Erudin, 500 jednostek monetarnych do wydania na ekskluzywne przedmioty oraz miesiąc darmowej gry.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet     Liczba graczy: tysiące  

Ocena czytelników: 5,7 / 10 na podstawie 26 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 5.2 / 10 na podstawie 13 głosów czytelników.

Gry podobne do EverQuest II: Sentinel's Fate

Klasyfikacja PEGI EverQuest II: Sentinel's Fate

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Wymagania sprzętowe EverQuest II: Sentinel's Fate

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium 4 2 GHz
  • 1 GB RAM
  • karta grafiki 128 MB (GeForce 4 Ti4400 lub lepsza)
  • Windows 98/Me/2000/XP/Vista
Rusza darmowy EverQuest II
Rusza darmowy EverQuest II

wiadomość20 sierpnia 2010

Kilka tygodni temu informowaliśmy o tym, że Sony Online Entertainment zadecydowało, że głośny tytuł MMORPG, EverQuest II, doczeka się swojej darmowej wersji. Wraz z dniem wczorajszym, 19 sierpnia, poznawanie tajemnic krainy Norrath nie kosztuje już nic. Wystarczy zarejestrować się na oficjalnej stronie produkcji i z miejsca można zacząć swoją przygodę.

Zapowiedziano nowe dodatki do EverQuest I oraz EverQuest II
Zapowiedziano nowe dodatki do EverQuest I oraz EverQuest II

wiadomość10 sierpnia 2010

Wczoraj pisaliśmy o pierwszych konkretach na temat nowej odsłony cyklu EverQuest. Prace nad tą grą nie oznaczają jednak porzucenia dwóch poprzednich części. Sony Online Entertainment zamierza dalej wspierać i rozwijać te tytuły, czego najlepszym dowodem są ujawnione właśnie nowe dodatki do nich.

Zapowiedziano Everquest Next
Zapowiedziano Everquest Next

wiadomość9 sierpnia 2010

Kila dni temu ujawniono, że popularne MMO zatytułowane EverQuest II przejdzie częściowo na darmowy model finansowy. Okazuje się jednak, że nie jest to największa nowina, jaką miał w zanadrzu zespół Sony Online Entertainment. Na dorocznym zjeździe fanów ujawniono bowiem pierwsze szczegóły dotyczące pełnowymiarowej kontynuacji serii.

Wieści ze świata (GTA V, EVE Online, Star Wars: Battlefront) 17/05/10
Wieści ze świata (GTA V, EVE Online, Star Wars: Battlefront) 17/05/10

wiadomość17 maja 2010

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj piszemy m.in. o przełożeniu premiery nowego dodatku do EVE Online, demie ModNation Racers, potencjalnej zapowiedzi GTA V, plotkach o Star Wars: Battlefront 3, a także kontynuacji PixelJunk Shooter. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (EverQuest II, Tactical Intervention, Auto Club Revolution) 14/05/10
Wieści ze świata (EverQuest II, Tactical Intervention, Auto Club Revolution) 14/05/10

wiadomość14 maja 2010

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj piszemy m.in. o promocjach związanych z dodatkiem EQII: Sentinel’s Fate, becie nowej gry twórcy Counter Strike’a, nowym wyścigowym MMO, OnLive w Europie, wynikach finansowych Konami, a także nowej, taniej serii na PSP. Zapraszamy do lektury.