Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 lipca 2013, 12:25

autor: Marcin "Sarge" Skierski

Wieści ze świata (Fez, Injustice: Gods Among Us, Ace Combat Infinity) 15/7/13

Dziś piszemy m.in. o wynikach sprzedaży pecetowej wersji Fez, dodatku DLC do bijatyki Injustice: Gods Among Us, zarejestrowanym znaku towarowym Ace Combat Infinity, a także nowej zbiórce pieniędzy na produkcję gry Shadow of the Eternals. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

cdp.pl

W serwisie cyfrowej dystrybucji cdp.pl trwa wakacyjna promocja, w której codziennie będzie można taniej zakupić wybrane gry. Tym razem 75% zniżką objęto następujące tytuły: Tropico 4, Tropico 3: Złota Edycja, Patrician 4: Złota Edycja, Dungeons, The First Templar oraz Dungeons: Władca Ciemności. Pełne zestawienie cen konkretnych produkcji znajdziecie pod tym adresem. 17 lipca o godzinie 10:00 wymienione tytuły zostaną zastąpione przez nowe.

Fez

Phil Fish ze studia Polytron napisał na Twitterze, że pecetowa wersja gry Fez sprzedała się w liczbie 105 tysięcy egzemplarzy przez 48 godzin, gdy znajdowała się ona w promocji na Steamie. W zeszłym tygodniu przez dwa dni można było ją zakupić o 50% taniej, a więc za 4,99 euro (ok. 22 zł). Twórca przyznał, że dzięki temu w ciągu pierwszych 24 godzin promocji sprzedano więcej egzemplarzy niż przez trzy miesiące od momentu premiery na PC. Z kolei ostateczny rezultat jest lepszy od wyniku osiągniętego w ciągu pierwszego miesiąca od debiutu na Xboksie 360.

Fez to jedna z najciekawszych gier niezależnych ostatnich lat - Wieści ze świata (Fez, Injustice: Gods Among Us, Ace Combat Infinity) 15/7/13 - wiadomość - 2013-07-15
Fez to jedna z najciekawszych gier niezależnych ostatnich lat

Konami

Firma Konami wykryła ponad 35 tysięcy nieautoryzowanych logowań w usłudze Konami ID (z blisko 4 milionów prób) między okresem 13 czerwca – 7 lipca. Prawdopodobnie oznacza to, że narażone zostały konta użytkowników wykorzystywane jak dotąd jedynie w grze Pro Evolution Soccer 2013. Firma podjęła już wszelkie środki ostrożności i wysłała powiadomienia e-mail osobom, których profile mogły zostać zhakowane. Muszą one jak najszybciej zmienić swój login i hasło, ale ze względów bezpieczeństwa powinni to zrobić nawet użytkownicy, którzy takiej wiadomości nie dostali.

Shadow of the Eternals

Studio Precursor Games poinformowało, że 25 lipca od nowa wystartuje kickstarterowa zbiórka pieniędzy na produkcję gry Shadow of the Eternals. Pierwsza akcja została anulowana ponad miesiąc temu. Twórcy tłumaczyli wtedy, że otrzymali „nowe, ekscytujące możliwości stworzenia jeszcze lepszej gry”. Niestety, do tej pory nie podano żadnych szczegółów na ten temat.

Injustice: Gods Among Us

Firma Warner Bros. Interactive poinformowała, że Martian Manhunter będzie kolejną grywalną postacią, która zostanie wprowadzona w dodatku DLC do gry Injustice: Gods Among Us. Jest to superbohater występujący w komiksach wydawanych przez DC Comics od listopada 1955 roku. Nową postać reklamuje poniższy zwiastun.

Ace Combat Infinity

Jeden z użytkownik serwisu NeoGAF zauważył, że firma Namco Bandai zarejestrowała znak towarowy Ace Combat Infinity. Prawdopodobnie jest to tytuł nowej odsłony popularnej serii zręcznościowych powietrznych strzelanek, której ostatnia odsłona (Ace Combat: Assault Horizon) została stworzona przez studio Project Aces. Właśnie ten deweloper otworzył nową stronę internetową, na której nie znajduje się jeszcze nic szczególnego, ale najwyraźniej jest ona przygotowywana właśnie na zapowiedź Ace Combat Infinity.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier: