Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowePCiOSANDWP
Okładka Left in the Dark: No One on Board (PC)
OkładkaLeft in the Dark: No One on Board (PC)

Szepty w Mroku: Statek Widmo

Left in the Dark: No One on Board

Casualowa gra przygodowa typu HOPA (Hidden Objects Puzzle Adventure), wyprodukowana przez studio Moonrise Interactive.

Przygodowe | ukryte przedmioty | casual | 2D | polskie

Szepty w Mroku: Statek Widmo Premiera

20sie2013

PC

29maj2014

iOS

9lip2014

AND

11sie2014

WP

Left in the Dark: No One on Board to produkcja niezależnego studia Moonrise Interactive, skierowana do miłośników casualowych przygodówek utrzymanych w konwencji opowieści z dreszczykiem.

Akcja gry toczy się pod koniec XIX wieku. Główna bohaterka – ceniona pani detektyw, poproszona zostaje przez burmistrza nadbrzeżnego miasta Port Providence o wyjaśnienie sprawy zaginięcia ładunku i załogi jednego ze statków. Miejscowi utrzymują, że chodzi o klątwę, za sprawą której dokładnie co 10 lat powtarza się ten sam scenariusz. Co więcej, sprawa może wiązać się z morderstwem rodziny, do którego doszło kilka lat wcześniej.

Jak przystało na grę typu HOPA (Hidden Objects Puzzle Adventure), zadania stawiane przed graczem to przede wszystkim zagadki typu „ukryte przedmioty”, łamigłówki wymagające posłużenia się przedmiotami z ekwipunku oraz interakcji z elementami otoczenia, a także proste minigierki logiczne. System sterowania zastosowany w grze opiera się na charakterystycznym dla przygodówek interfejsie point & click. Z myślą o mniej zaawansowanych graczach twórcy przewidzieli kilka wariantów trudności rozgrywki, a także możliwość skorzystania z systemu podpowiedzi.

Left in the Dark: No One on Board odznacza się estetycznie wykonaną oprawą audiowizualną. Zgodnie z gatunkowymi standardami, deweloperzy wykorzystali ręcznie rysowane tła oraz proste animacje. Całości wrażeń dopełnia nastrojowy podkład muzyczny, towarzyszący zabawie.

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 1 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Szepty w Mroku: Statek Widmo: Odpowiednia dla każdego wieku.

PC
iOS
AND
WP