Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePS3
Okładka Ace Combat Infinity (PS3)

Ace Combat Infinity PS3

Kolejna część zręcznościowego symulatora myśliwca bojowego. Akcja ponownie przenosi gracza do niedalekiej przyszłości.

Zręcznościowe | samoloty | zagraj za darmo | współczesne konflikty | kooperacja | tytuły ekskluzywne PlayStation

Sony PlayStation 3
Okładka Ace Combat Infinity (PS3)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PS3:

20maja2014

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Ace Combat Infinity to kolejna odsłona popularnego cyklu wydawanego pod egidą japońskiej firmy Namco Bandai. Gra zalicza się do zręcznościowek z elementami symulacji, ale po pierwszy w historii serii pokuszono się o wprowadzenie modelu biznesowego free-to-play. Tytuł stworzyło studio Project Aces, czyli zespół odpowiedzialny za ostatnie odsłony Ace CombatJoint Assault oraz Assault Horizon.

Akcja ponownie przenosi gracza do bliżej nieokreślonej przyszłości, a naszym zadaniem jest pilotowanie podniebnych maszyn wyposażonych nie tylko w standardowe wyposażenie, ale także w bardziej wymyślną broń. Gra łączy najlepsze cechy poprzedniczek oraz wprowadza kilka nowych zmian. Rozgrywka oferuje fabularną kampanię w charakterystycznej dla serii nieco futurystycznej otoczce oraz przede wszystkim zmagania sieciowe, w których udział biorą dwie drużyny składające się z czterech graczy, które muszą powstrzymać wspólnego wroga sterowanego przez sztuczną inteligencję.

Ace Combat Infinity oferuje realistyczną, ale zarazem widowiskową oprawę wizualną, jak na produkcję free-to-play dystrybuowaną tylko w formie cyfrowej. Twórcom udało się utrzymać stosunkowo wysoki poziom jakości, do jakiego przyzwyczajono nas w ostatnich odsłonach serii.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet     Liczba graczy: 1-4  

Ocena czytelników: 8,3 / 10 na podstawie 43 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 9.3 / 10 na podstawie 40 głosów czytelników.

Gry podobne do Ace Combat Infinity

Klasyfikacja PEGI Ace Combat Infinity

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.
Ace Combat Infinity – otwarte beta testy wystartują 4 lutego
Ace Combat Infinity – otwarte beta testy wystartują 4 lutego

wiadomość31 stycznia 2014

Firma Namco Bandai Games poinformowała, że w dniach 4-11 lutego będą trwały otwarte beta testy gry Ace Combat: Infinity, lotniczej strzelaniny na PlayStation 3 w modelu free-to-play, wyprodukowanej przez studio Project Aces.

Soulcalibur: Lost Swords i Ace Combat Infinity przesunięte na 2014 rok
Soulcalibur: Lost Swords i Ace Combat Infinity przesunięte na 2014 rok

wiadomość20 grudnia 2013

W Soulcalibur: Lost Swords i Ace Combat Infinity zagramy dopiero w 2014 roku. Firma Namco Bandai zdecydowała się przesunąć daty premier obu darmowych tytułów, ponieważ potrzebują one nieco więcej czasu na dopracowanie.

Ace Combat Infinity grą free-to-play – pierwsze szczegóły
Ace Combat Infinity grą free-to-play – pierwsze szczegóły

wiadomość2 sierpnia 2013

Firma Namco Bandai poinformowała, że zapowiedziana niedawno nowa odsłona serii Ace Combat będzie tytułem opartym na modelu biznesowym free-to-play. Ujawniono również nowe szczegóły związane z produkcją.

Ace Combat Infinity zapowiedziany. Nowy exclusive na PlayStation 3
Ace Combat Infinity zapowiedziany. Nowy exclusive na PlayStation 3

wiadomość19 lipca 2013

Firma Namco Bandai zapowiedziała grę Ace Combat Infinity. Kolejna odsłona popularnej serii zręcznościowych powietrznych strzelanek ukaże się tylko na PlayStation 3. Na razie nie znamy żadnych szczegółów na jej temat.

Wieści ze świata (Fez, Injustice: Gods Among Us, Ace Combat Infinity) 15/7/13
Wieści ze świata (Fez, Injustice: Gods Among Us, Ace Combat Infinity) 15/7/13

wiadomość15 lipca 2013

Dziś piszemy m.in. o wynikach sprzedaży pecetowej wersji Fez, dodatku DLC do bijatyki Injustice: Gods Among Us, zarejestrowanym znaku towarowym Ace Combat Infinity, a także nowej zbiórce pieniędzy na produkcję gry Shadow of the Eternals. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.