Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 lipca 2013, 09:45

autor: Sarge

Ace Combat Infinity zapowiedziany. Nowy exclusive na PlayStation 3

Firma Namco Bandai zapowiedziała grę Ace Combat Infinity. Kolejna odsłona popularnej serii zręcznościowych powietrznych strzelanek ukaże się tylko na PlayStation 3. Na razie nie znamy żadnych szczegółów na jej temat.

Firma Namco Bandai wypuściła kilkudziesięciosekundowy teaser zapowiadający grę Ace Combat Infinity. Jest to kolejna odsłona popularnej serii zręcznościowych powietrznych strzelanek, która ukazuje się na rynku od 1995 roku.

Krótki film pojawił się na oficjalnej stronie internetowej, która została otwarta kilka dni temu. Można się z niego dowiedzieć, że Ace Combat Infinity ukaże się tylko na PlayStation 3 i jest tworzone przez studio Project Aces. Ten sam deweloper jest odpowiedzialny za ostatnią odsłonę cyklu, czyli Ace Combat: Assault Horizon. W tej chwili nie znamy choćby przybliżonej daty premiery, czy jakichkolwiek szczegółów na temat gry.

Seria Ace Combat od lat cechuje się zręcznościowym podejściem do tematu powietrznych zmagań za sterami samolotów. Pierwsza odsłona cyklu ukazała się w 1995 roku na PlayStation, a do tej pory doczekaliśmy się wielu części, wydawanych głównie na konsolach. Dopiero Ace Combat: Assault Horizon zostało na początku bieżącego roku przeniesione na PC, co umożliwiło poznanie tej serii nowej grupie odbiorców.