Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 grudnia 2013, 10:12

autor: luckie

Soulcalibur: Lost Swords i Ace Combat Infinity przesunięte na 2014 rok

W Soulcalibur: Lost Swords i Ace Combat Infinity zagramy dopiero w 2014 roku. Firma Namco Bandai zdecydowała się przesunąć daty premier obu darmowych tytułów, ponieważ potrzebują one nieco więcej czasu na dopracowanie.

Na Soulcalibur: Lost Swords poczekamy trochę dłużej - Soulcalibur: Lost Swords i Ace Combat Infinity przesunięte na 2014 rok - wiadomość - 2013-12-20
Na Soulcalibur: Lost Swords poczekamy trochę dłużej
Najważniejsze zapowiedzi od Namco Bandai
  1. Dragon Ball Z: Battle of Z – 23 stycznia 2014 roku
  2. Soulcalibur: Lost Swords – 2014 rok
  3. Dark Souls II – 14 marca 2014 roku
  4. Ace Combat Infinity – 2014 rok
  5. Ridge Racer Driftopia – 2014 rok
  6. The Witcher 3: Wild Hunt (świat) – 2014 rok
  7. Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution – 2014 rok
  8. Tekken X Street Fighter – data premiery nieznana

Firma Namco Bandai ogłosiła opóźnienie dwóch tytułów ze swego katalogu wydawniczego. Mowa o Soulcalibur: Lost Swords i Ace Combat Infinity, które nie ukażą się, jak planowano, jeszcze w tym roku, a w bliżej nieokreślonym terminie w roku 2014. Wydawca wyjaśnia, że gry potrzebują jeszcze trochę czasu na dopracowanie.

Omawiane tytuły, prócz wspólnego wydawcy, łączą co najmniej dwie rzeczy. Po pierwsze, oba pojawią się ekskluzywnie na PlayStation 3. Po drugie, zarówno Soulcalibur: Lost Swords, jak i Ace Combat Infinity to gry typu free-to-play – po premierze będzie się dało je pobrać za darmo z PlayStation Network.

Soulcalibur: Lost Swords to swego rodzaju spin-off popularnej serii zręcznościowych bijatyk, tworzony przez studio Project Soul. W odróżnieniu od poprzedników, gra ma zawierać jedynie tryb dla jednego gracza, w którym weźmiemy udział w rozmaitych fabularyzowanych starciach.

Za kolejną odsłonę cyklu zręcznościowych gier lotniczych odpowiada studio Project Aces, autorzy Ace Combat: Assault Horizon. Jak dotąd żadna gra z serii nie była oparta na darmowym modelu płatności, ale twórcy Ace Combat Infinity uspokajają, że zamierzają zachować najważniejsze elementy rozgrywki. Tytuł zaoferuje kampanię solową, a także kooperacyjny tryb wieloosobowy.

  1. Oficjalna strona gry Ace Combat Infinity
  2. Strona internetowa firmy Namco Bandai Games
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.