Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePC
Okładka International Cricket Captain 2013 (PC)
OkładkaInternational Cricket Captain 2013 (PC)

International Cricket Captain 2013 PC

Kolejna odsłona kontynuowanej od 1998 roku menedżerskiej serii sportowej, w której możemy poprowadzić do sukcesów drużynę krykieta.

Sportowe | manager

Kolekcja gier
Obserwuj grę

International Cricket Captain 2013 Premiera PC

28czerwca2013

producent: Childish Things wydawca: Childish Things Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do International Cricket Captain 2013

Brian Lara International Cricket 2007

Cricket Coach 2012

Cricket Life 1

Kolejna odsłona kontynuowanej od 1998 roku menedżerskiej serii sportowej, w której możemy poprowadzić do sukcesów drużynę krykieta – dyscypliny w naszym kraju mało popularnej, czy wręcz egzotycznej. Za tytuł odpowiada niezmiennie od wielu już lat brytyjskie studio Childish Games.

Do naszych obowiązków w grze należy szeroki zakres czynności - od ustalania składu i prowadzenia drużyny w kolejnych meczach, poprzez negocjowanie umów z zawodnikami i poszukiwanie nowych talentów, na podpisywaniu umów sponsorskich skończywszy. Naszą drogę do sławy rozpoczniemy w jednej z trzech dostępnych lig: angielskiej, australijskiej oraz indyjskiej. Możemy również zdecydować się na karierę międzynarodową, przejmując rolę kapitana w jednej z drużyn, biorących udział w meczach testowych.

Prócz tego autorzy oferują nam wzięcie udziału w jednym z wielu trybów turniejowych. Do wyboru mamy więc serię meczy między odwiecznymi przeciwnikami - Anglią i Australią, tryb All Time Greats - w którym kierujemy drużyną złożoną z największych sław krykieta, Puchar Świata – rozgrywany w trybie jednodniowym lub Twenty20, oraz Puchar Mistrzów. Możemy też od podstaw stworzyć swoją własną serię. Dla najwytrwalszych, którym uda się zbudować silną, zgraną drużynę, przewidziano możliwość rozgrywki przez internet, gdzie otrzymujemy możliwość rywalizacji z graczami z całego świata.

Prócz szeregu usprawnień, jakie wprowadzono w nowej wersji gry, twórcy zadbali oczywiście o aktualną w sezonie 2013 bazę drużyn i zawodników. Znacznie poprawiono silnik gry - co widać zwłaszcza podczas zbliżeń kamery - a także realizm i zachowanie graczy. Każda z lig, drużyn oraz każdy z zawodników opisany jest oddzielnymi, wyczerpującymi statystykami, ułatwiającymi pracę menedżera.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Wymagania wiekowe International Cricket Captain 2013: Odpowiednia dla każdego wieku.

International Cricket Captain 2013 Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 1.4 GHz
  • 512 MB RAM
  • karta grafiki 256 MB (GeForce 7800 lub lepsza)
  • 300 MB HDD
  • Windows XP(SP3)/Vista/7/8