Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePC
Okładka Cricket Coach 2012 (PC)
OkładkaCricket Coach 2012 (PC)

Cricket Coach 2012 PC

Cricket Coach 2012 to wyprodukowany przez studio Rockingham Software menedżer sportowy. Gracz ma okazję wcielić się w rolę trenera, a zarazem menedżera drużyny krykietowej i poprowadzić ją do sukcesów w rozgrywkach ligowych lub międzynarodowych.

Sportowe | manager

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Cricket Coach 2012 Premiera PC

23czerwca2012

producent: Rockingham Software wydawca: Rockingham Software Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Krykiet, choć mało znany w Polsce, należy do najpopularniejszych dyscyplin zespołowych na świecie. Z myślą o tysiącach fanów tego sportu ekipa deweloperska studia Rockingham Software przygotowała rozbudowany menedżer – Cricket Coach 2012.

Zgodnie z tytułem, gracz ma okazję wcielić się w rolę trenera, a zarazem menedżera drużyny krykietowej. Może to być któraś z liczących się reprezentacji narodowych (Szkocja, Holandia, Kenia, Afganistan i inne.), jeden spośród ponad 120 klubów uczestniczących w rozgrywkach ligowych różnego szczebla lub własnoręcznie wykreowana drużyna.

Zadanie wirtualnego trenera polega przede wszystkim na pozyskiwaniu wartościowych zawodników do zespołu, wyborze kapitana, ustalaniu taktyk meczowych i reagowaniu odpowiednio na wydarzenia na boisku, organizacji sparingów oraz spotkań towarzyskich, a także ustalaniu harmonogramów tourów. Część kompetencji (jak np. prowadzenie drużyny juniorskiej) można jednak powierzyć wirtualnemu asystentowi, koncentrując się na najważniejszych elementach gry.

Atutem Cricket Coach 2012 jest olbrzymia i stale aktualizowana baza danych. Znajduje się w niej blisko 5 tys. nazwisk autentycznych zawodników z całego świata. W wykazie drużyn oraz terminarzu rozgrywkowym uwzględnione zostały m.in. ligi młodzieżowe, T20 (skrócona wersja krykieta – przyp. red.), ligi krajowe oraz mecze i turnieje międzypaństwowe. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by za pomocą funkcjonalnego edytora gracz mógł stworzyć własną ligę lub turniej i wprowadzić ją do harmonogramu spotkań.

Oprawa wizualna Cricket Coach 2012 to zdecydowanie element drugoplanowy. Większość informacji prezentowanych jest w formie tekstowej. Grafika pozwala jedynie lepiej orientować się w sytuacji na bosku lub pełni rolę dekoracji.

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe Cricket Coach 2012: Odpowiednia dla każdego wieku.