Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 czerwca 2012, 13:35

autor: Sarge

Wieści ze świata (Assassin's Creed, The Secret World, Battlefield 3) 13/6/12

Dziś piszemy m.in. o specjalnym pakiecie Assassin’s Creed Ezio Saga Limited Edition, weekendowych beta testach The Secret World, sieciowej promocji dla fanów Battlefield 3, a także wynikach sprzedaży gry Zumba Fitness. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Velvet Assassin

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę Velvet Assassin. Dzieło zespołu Replay Studios możecie aktualnie nabyć 66% taniej. Produkcja kosztuje 1,69 euro (ok. 7 zł). Promocja potrwa do godziny 19:00.

Assassin’s Creed

6 września w Japonii zadebiutuje pakiet Assassin’s Creed Ezio Saga Limited Edition, w którego skład wejdą następujące gry: Assassin’s Creed II, Assassin’s Creed: Brotherhood oraz Assassin’s Creed: Revelations. Każdy tytuł zostanie wzbogacony o dodatkową płytę ze ścieżką dźwiękową. Edycja będzie kosztować 9980 jenów, czyli ok. 125 dolarów (ok. 430 złotych bez podatku VAT) i zostanie wydana w wersjach na PlayStation 3 oraz Xboksa 360. Niestety nie wiadomo, czy kiedykolwiek ukaże się ona w Stanach Zjednoczonych i Europie.

Wieści ze świata (Assassin's Creed, The Secret World, Battlefield 3) 13/6/12 - ilustracja #1

Zumba Fitness

Firma Majesco Entertainment ogłosiła, że gra Zumba Fitness sprzedała się do tej pory w liczbie ponad 7 milionów egzemplarzy, co czyni ją drugą najlepiej sprzedającą się w historii produkcją traktującą o fitnessie. Tytuł zadebiutował w listopadzie 2010 roku na PlayStation 3, Xboksie 360 oraz Wii. Wydawca podzielił się powyższymi danymi w raporcie finansowym za drugi kwartał bieżącego roku fiskalnego.

Battlefield 3

Od 16 czerwca (godzina 9:01) do 18 czerwca (godzina 8:59) posiadacze gry Battlefield 3 będą zdobywać w rozgrywkach sieciowych dwa razy więcej punktów doświadczenia niż zwykle. Jedynym warunkiem jest przeprowadzenie rozgrywki na rankingowych serwerach. Promocja zostanie zorganizowana z okazji debiutu dodatku DLC Walka w zwarciu dla użytkowników usługi Battlefield Premium.

Pac-Man and the Ghostly Adventures

Japoński oddział firmy Namco Bandai zarejestrował znak towarowy oraz logo Pac-Man and the Ghostly Adventures. Być może chodzi o nową grę z Pac-Manem w roli głównej, która do tej pory nie została oficjalnie zapowiedziana. Przedstawiciele Namco Bandai nie komentują doniesień na ten temat.

Wieści ze świata (Assassin's Creed, The Secret World, Battlefield 3) 13/6/12 - ilustracja #2

The Secret World

Firma FunCom ogłosiła, że do nadchodzących weekendowych testów wersji beta gry MMO The Secret World zarejestrowało się ponad 1,3 miliona graczy. Przedsięwzięcie potrwa od 15 czerwca (godzina 18:00) do 18 czerwca (godzina 8:59) i pozwoli sprawdzić nową zawartość, która nie była udostępniana w dwóch poprzednich weekendowych betach omawianego tytułu. Przy okazji ujawniono, że gra uzyskała status gold i prawdopodobnie nic nie przeszkodzi w zaplanowanej na 3 lipca premierze. Osoby składające zamówienia przedpremierowe otrzymają wcześniejszy dostęp do serwerów, które zostaną dla nich otwarte 29 czerwca.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier: