Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskieX360WiiPS3
Okładka Everyone Sing (X360)

Everyone Sing

Gra muzyczna, w której testujemy zdolności wokalne, śpiewając w rytm znanych popowych hitów. W przeciwieństwie do innych karaoke, Everyone Sing stawia na zabawę w kilkuosobowych grupach, wspierając jednoczesną obsługę aż czterech mikrofonów.

Towarzyskie | muzyczne

Okładka Everyone Sing (X360)

producent: Gusto Games

wydawca: O-Games

Strona oficjalna

data premiery gry:

26cze2012

PS3 X360 Wii
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Everyone Sing to gra rytmiczno-muzyczna, testująca nasze zdolności wokalne i umiejętność śpiewania w grupie. Producentem tytułu jest brytyjska firma O-Games, mająca w dorobku wiele tytułów przeznaczonych na najważniejsze platformy sprzętowe, a są to zarówno gry taneczne jak i sportowe symulatory.

W przeciwieństwie do wielu innych gier muzycznych pozwalających nam na zabawę karaoke, Everyone Sing stawia na jednoczesną rozgrywkę wielu osób i to właśnie wokół tej możliwości twórcy zbudowali kilka zróżnicowanych trybów rozgrywki. W zależności od ilości posiadanych mikrofonów, jednocześnie przed konsolą bawić może się nawet czterech graczy. Mogą oni współpracować i razem zdobywać punkty, ale też podzielić się na grupy i śpiewać jedynie wybrane fragmenty utworów. Co więcej, jeżeli nasi towarzysze nie czują się na sile i nie chcą, by ich popisy wokalne były oceniane przez grę i tak zawsze mogą chwycić za mikrofon i bez obawy czy zażenowania wykonywać refren lub partie chóralne. W grze znajdziemy 35 piosenek, wykonawców takich jak Nicki Minaj, The Wanted, Nicole Scherzinger, Jessie J oraz Michael Bublé.

Oprawa graficzna i jego interfejs nie odbiega od standardów do jakich przyzwyczaiły nas inne gry z gatunku, takie jak SingStar. Na ekranie telewizora wyświetlany jest tekst piosenki oraz kolorowe linie symbolizujące fragmenty melodyki utworu. W tle jest widzimy natomiast klip wideo.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   wspólny ekran     Liczba graczy: 1-4  

Gry podobne do Everyone Sing

Klasyfikacja PEGI Everyone Sing

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. W grze pojawiają się nagość i/lub zachowania seksualne lub nawiązania do zachowań o charakterze seksualnym. Gra zawiera elementy przemocy.
PS3
X360
Wii