Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePS2PS3
Okładka SingStar: Take That (PS2)
OkładkaSingStar: Take That (PS2)

SingStar: Take That

Kolejna odsłona popularnej serii gier muzycznych. Tym razem gracz staje przed możliwością wyśpiewania największych hitów popularnego w latach 90' zespołu Take That.

Towarzyskie | karaoke | muzyczne | podzielony/wspólny ekran | tytuły ekskluzywne PlayStation

Kolekcja gier
Obserwuj grę

SingStar: Take That Premiera

6lis2009

PS3 PS2

Gry podobne do SingStar: Take That

SingStar

Dancing Stage Max

Karaoke Revolution Volume 2

Take That to podtytuł kolejnej odsłony cyklu SingStar. Produkcja została w całości poświęcona popularnemu w latach 90’ zespołowi Take That, w którym pierwsze kroki stawiał Robbie Williams.

Sony wraz z SingStar: Take That kontynuuje strategię wprowadzania na rynek SingStarowych zestawów poświęconych tylko i wyłącznie pojedynczym zespołom. Dotychczas mieliśmy okazję sprawdzić edycje dla fanów ABBY, a także miłośników legendarnego Queen.

W grze możemy zaśpiewać takie utwory jak Could It Be Magic oraz Back for Good, a także ostatni hit grupy – Shine. Produkcja wspiera bezprzewodowe mikrofony, które trafiły na rynek na początku zeszłego roku. Dodatkowo posiadacze SingStara w wersji na PlayStation 3 otrzymali możliwość pobrania specjalnej paczki DLC z pięcioma utworami pochodzącymi z SingStar: Take That. Z ciekawostek należy wspomnieć o możliwości przetestowania gry w trakcie wybranych koncertów grupy podczas tegorocznej trasy w Wielkiej Brytanii.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: wspólny ekran   Liczba graczy: 1-2  

Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 1 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI SingStar: Take That

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze pojawiają się nagość i/lub zachowania seksualne lub nawiązania do zachowań o charakterze seksualnym. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.
PS3
PS2